POGOĐENA KVOTA 4,35! Evo novih predloga iz Askota
KRALjEVSKI festival glamura i brzih konja se danas završava u okolini engleske prestonice

Foto: Profimedia
Nakon uspešne jučerašnje prognoze i pogođene kvote 4,35 u singlu koju su mnogi naši čitaoci "prepisali" i pohvalili nam se svojim dobitnim tiketima naša redakcija je spremila još jedan predlog sa poslednjeg festivalskog dana.

Danas nas očekuje fenomenalni sprinterski okršaj grup 1 ranga po imenu "Platinum Jubilee Stakes" gde će se čak 27 grla takmičiti za fenomenalnu nagradu od 567 100 funti.
Kao favoriti izdvajaju se dva gosta sa južne hemisfere, Home Affairs i Artorius.
Grlo Home Affairs (kvota 3) jako promenljivo trči i kod njega važi ono pravilo ili je prvi ili poslednji što govore i njegovi rezultati (1-9-1-1-9). U poslednjem startu u najjačem australijskom sprintu on je na cilj stigao deveti dok je gore pomenuti Artorius bio tri pozicije bolje plasiran.
Ipak, mi imamo malo više poverenja u domaće trkače.
Izdvojili bismo četvorogodog kastrata potomka čuvenog pastuva Dubavija grlo Creative Force u vlasništvu štale Godolfin. Pulen trenera Aplebija već je upisao dve pobede na današnjoj distanci od 1200 metara i na ovom trkalištu. Danas će ga jahati sjajni Norvežanin Vilijam Bjuik.
U krug potencijalnih iznenađenja spadaju omica Highfield Princess koja je u usponu forme i vezala je dva trijumfa kao i amerikanka Campanelle koja je već slavila u Askotu prošle godine.
NAŠ TIP: Creative Force (kvota 8)
TIP ZA HRABRIJE: Highfield Princess (kvota 13)
Preporučujemo

GALAKSI MORA DA VERUJE U JOVELjIĆA: Srbin rame uz rame sa Zlatanom Ibrahimovićem
18. 06. 2022. u 09:33 >> 09:33

RUSIJA ŠOKIRANA ONIM ŠTO JE URADIO DEJAN STANKOVIĆ: Ovo niko nije očekivao! (VIDEO)
Rusija je, otkako je Dejan Stanković preuzeo FK Spartak iz Moskve, isprva bila sumnjičava prema njegovim kvalitetima jer i uvodni rezultati nisu bili dobri. Ali, kako je jesenji deo sezone odmicao, tako je (već godinama) poljuljani moskovski gigant počeo da briljira, pa je dospeo do deobe prvog mesta. Onda je doživeo šok poraz prošlog vikenda, što je bio najgori mogući uvod u megdan sa šampionom. Ali, šok je potom Stankovićev tim priredio Zenitu.
16. 03. 2025. u 19:48

STIGAO NOVI JUSEIN BOLT! Ima 17 godina i upravo je zapanjio ceo svet kako trči (VIDEO)
Niko nikada nije trčao kao Jusein Bolt. Ali, najbrži sprinter svih vremena možda dobija atletskog naslednika.
16. 03. 2025. u 14:04

DRAMA ZA 80. ROĐENDAN: Crvena zvezda golom u 107. minutu pobedila Spartak u istorijskom meču! (VIDEO)
Crvena zvezda je pohod ka novoj tituli šampiona Srbije u fudbalu, a ujedno proslavljajući na svom stadionu 80. rođendan, nastavila - dramatično izvojevanim trijumfom. U 28. kolu Superlige Srbije, subotički Spartak je na "Marakani" dugo odolevao, ali ne i do samog kraja - konačan rezultat je bio 2:1 i to posle čak 110 minuta igre. Zapravo, igre je bilo manje, a prekidi zbog korišćenja pirotehnike uslovili su "produžetke". U "njima", u 107. minutu, gol Mirka Ivanića doneo je ceo plen domaćinu.
16. 03. 2025. u 18:17 >> 18:27
Komentari (0)