DOŽIVEO JE "DUPLI KROMPIR": "Super klinac" ponovo ponižava Španca?
HOLGER Rune i Zapata Miraljes odmeriće snage na terenu "Goran Ivanišević" u Umagu.
FOTO: AP
Mladi Danac je na poslednjih pet turnira ispadao u prvom kolu, čak ni u Baštadu i Hamburgu gde se igralo na šljaci nije uspeo da uzme čak ni set.
Sa druge strane, Zapata je tipičan šljakaš, igrač koji je juče došao do svoje tek 13. pobede u karijeri.
Ovi rivali su se sastali prošle godine u Mecu, a interesantno je da Španac u tom meču nije uspeo da uzme niti jedan gem, za samo 48 minuta popularni "super klinac" je bukvalno ponizio protivnika (6-0 6-0).
Danas je nerealno očekivati da vidimo isti rezultat, naša procena je da će se u prvom setu igrati ponuđeni broj gemova.
NAŠ TIP: 8-10 (kvota 1,47)
KAKVA ZVEZDA? SILNA! Crveno-beli sa igračem manje dobili FCSB u Ligi Evrope
FUDBALERI Crvene zvezde dočekali su FCSB iz Rumunije u petom kolu Lige Evrope. Slavio je domaćin 1:0 (0:0)
27. 11. 2025. u 22:50 >> 21:04
SRBIJA JE SVETSKO ČUDO! "Orlovi" u borbi za Mundobasket od -23 do trijumfa na debiju Dušana Alimpijevića!
Košarkaška reprezentacija Srbije je na neverovatan način započela kvalifikacije za Mundobasket: Švajcarska je usred Beograda vodila sa 23 razlike na debiju novog selektora "orlova", Dušana Alimpijevića, ali su onda Srbi napravili čudesan preokret i pobedili - konačan rezultat glasio je 90:86. Naredni meč u borbi za Svetsko prvenstvo naši košarkaši igraju u nedelju u Sarajevu, gde će od 20 časova gostovati selekciji Bosne i Hercegovine.
27. 11. 2025. u 21:14 >> 21:14
UZNEMIRUJUĆI SNIMAK: Kadetski košarkaški reprezentativac poginuo - ubio ga obruč posle zakucavanja (VIDEO)
Najnovije vesti iz sveta košarke su tragične.
27. 11. 2025. u 17:00
Komentari (0)