Griša protiv dubl polufinaliste!
PRVO kolo Otvorenog prvenstva Amerike nam donosi okršaj Grigora Dimitrova i Stiva Džonsona.

foto: EPA
Bugarin je igrao prošle nedelje u Vinston Sejlemu, međutim, bio je prinuđen da preda meč Dominiku Timu.
Popularni Griša je pokušao prvi put da zaigra u Njujorku još davne 2009. godine, ali tada ga je zaustavio Tomaš Beluči u drugom kolu kvalifikacija, već dve godine kasnije, debitovao je protiv Gaela Monfisa.
Najbolji rezultat na ovom turniru mu je polufinale 2019. godine, kada je zaustavljen od Danila Medvedeva.

Foto AP
Sa druge strane imamo Amerikanca koji nikada nije uspeo da stigne dalje od trećeg kola, dok je prošle godine stigao do polufinala u dubl konkurenciji zajedno sa sunarodnikom Semom Kverijem. Američki tandem je zaustavljen od strane Radživa Rama i Džoa Salsberija koji su kasnije i podigli pobednički trofej.
Biće ovo deveti međusobni okršaj ovih rivala. Na betonu je Džonson samo jednom uspeo da odnese trijumf.
Naša procena je da će se 19. reket sveta plasirati u naredno kolo.
NAŠ TIP: Dimitrov - Džonson 1 (kvota 1,50)
Preporučujemo

AMERI OVO NISU OČEKIVALI: Donald Tramp tokom sastanka u Beloj kući pričao i o - "onom glupanu"! (VIDEO)
Najnovije vesti iz Sjedinjenih Američkih Država, a u kojima je "glavni junak" američki predsednik Donald Tramp, prilično su nesvakidašnje.
24. 04. 2025. u 20:02

RUSIJA JE ZGROŽENA: Dobila je ovu vest i ne može da veruje da se to dogodilo
RAT u Ukrajini, odnosno "specijalna vojna operacija" kako to Rusija naziva, ponovo je za jednu od sporednih stvari iznedrio i sportski potez. Najnovije vesti na temu "sportske sankcije Rusima" stižu iz sveta sporta u kome su Rusi među najboljima na svetu.
24. 04. 2025. u 12:33

ČUVENOM SPORTISTI UPALI U KUĆU I OTELI ŽENU I DETE! Njegov kukavički potez sve ostavio bez teksta
Život poznatih sportista ume da bude prilično dramatičan.
24. 04. 2025. u 19:23
Komentari (0)