TRI PUTA BI BILO PREVIŠE: Pirejci napokon ruše Obradovića?
KOŠARKAŠI Olimpijakosa i Monaka sastaće se na fajnal-foru najelitnijeg evropskog takmičenja.

FOTO: M. Vukadinović
Crveno-beli su igrali sjajno čitave sezone i zasluženo su se plasirali na završni turnir koji će se igrati u litvanskoj prestonici, Kaunasu.
Regularni deo sezone Pirejci su završili kao prvoplasirani, da bi kasnije u četvrtfinalnoj seriji eliminisali turski Fenerbahče, teže nego što se očekivalo, rezultatom 3-2.
Veliki utisak u duelu sa Itudisovim pulenima ostavio je Kostas Slukas koji je trojkom u poslednjoj sekundi treće utakmice vratio brejk.
Sa druge strane i "kneževi" su morali da igraju majstoricu kako bi obezbedili kartu za Kaunas.
Izabranici Saše Obradovića su nakon velike bitke uspeli da savladaju Makabi iz Tel Aviva.
Olimpijakos je definitivno ekipa koja igra kvalitetniju košarku, međutim, Majk Džejms i kompanija su pokazali nebrojano puta da mogu biti izuzetno neugodni.
"Kneževi" su čak ove sezone naneli dva poraza Barcokasovoj četi, međutim, bilo bi previše da i večeras trijumfuju.
Naša procena je da će "domaći" sastav upisati pobedu i plasirati se u finale.
NAŠ TIP: 1 (kvota 1,47)
Preporučujemo

LION NE ODUSTAJE OD EVROPE: "Kneževima" samo teorija za Ligu šampiona
19. 05. 2023. u 08:50

FRAJBURGOVA "SEZONA IZ SNOVA" TO VIŠE NIJE: Volfsburg želi u Ligu konferencija
19. 05. 2023. u 15:05 >> 15:05

GOSTI SU U BOLjOJ FORMI: Sasuolo i Monca otvaraju vikend u Seriji A
19. 05. 2023. u 08:35

VALjADOLID ŽELI OSVETU: Ne očekujte mnogo golova u Kadizu
19. 05. 2023. u 19:12 >> 19:12

"'AJDE DA SE NE LAŽEMO!" Dragan Stojković Piksi posle Albanija - Srbija: Ma, to me apsolutno ne zanima!
Albanija i Srbija odigrali su burnu utakmicu na početku kvalifikacija za Svetsko prvenstvo u fudbalu, a selektor "orlova" Dragan Stojković Piksi na zanimljiv način je reagovao po okončanju susreta.
07. 06. 2025. u 23:03

SRPSKA POSLA: Nikola Jokić zapanjio svet! Vratio se u Srbiju i uradio OVO (VIDEO)
NIKOLA Jokić je najbolji košarkaš planete, ali dajte mu loptu i biće najbolji u svakom sportu. To je pokazao još jednom.
08. 06. 2025. u 08:54

"BOG ME NAGRADIO!" Junak Srbije Đorđe Petrović o meču sa Albanijom u Tirani
Fudbaler Srbije Aleksandar Mitrović izneo je utiske nakon remija sa Albanijom u okviru kvalifikacija za Mundijal
07. 06. 2025. u 22:52
Komentari (0)