PRELAZIMO NA ZELENU POVRŠINU: Amerikanac zna kako se igra na najbržoj podlozi!
U prvom kolu turnira u Hertogenbošu sastaće se Maksim Kresi i Mark Andrea Hisler.

FOTO: Tanjug/AP
Gotova je sezona šljake i Amerikanac će zaigrati na svojoj omiljenoj podlozi. Svoj jedini trofej u karijeri Maksim je podigao upravo na zelenoj površini.
Bilo je to prošle godine u Njuportu kada je u finalu savladao Kazahstanca Aleksadra Bublika.
Poeni na najbržoj podlozi su kratki i to odgovara američkom teniseru zbog njegovog stila igre.
Pored pomenute titule Kresi je prošle godine igrao i finale u Istbornu, međutim, poražen je od Tejlora Frica.
Sa druge strane Švajcarac, kao i njegov protivnik, raspolaže snažnim udarcima, ali verujemo da to neće biti dovoljno da se savlada 40. teniser sveta.
NAŠ TIP: Hisler - Kresi 2 (kvota 1,45)

ISTORIJSKI TRENUTAK! FK Dinamo Zagreb stiže u Beograd!
FUDBALERI Dinama iz Zagreba igraće u Srbiji sa Makabijem iz Tel Aviva, odluka je doneta iz siguronosnih razloga, a pored činjenice da publike neće biti oba tima suočena su sa brojnim logističkim izazovima.
01. 10. 2025. u 16:02

A POSLE HAOSA NA MARAKANI... Evo šta je Vladimir Stojković sada doživeo
Kada su minulog vikenda Crvena zvezda i Radnički 1923 iz Kragujevca igrali u prvenstvu Srbije, mnogo vesti vezanih za tu utakmicu ticalo se navijačkog haosa koji je obeležio pomenuti duel, jer je golman Vladimir Stojković bio na meti "delija", kao neko ko je svojevremeno branio Zvezdin gol, a potom uz parolu na majici "Oprostite mi ružnu prošlost" stigao i u Partizan. Dva dana posle te utakmice, bivši reprezentativni čuvar mreže opet je u žiži javnosti.
01. 10. 2025. u 13:11

"GROBARI" GLEDAJU I NE VERUJU: Evo kako će FK Partizan da proslavi 80. rođendan!
Fudbaleri Partizana dočekaće ekipu Vojvodine u subotu, 4. oktobra, u okviru 11. kola Superlige Srbije, a istog dana, na istom mestu, svi kojima je crno-bela boja u srcu proslaviće veliki jubilej – 80 godina postojanja Fudbalskog kluba Partizan.
01. 10. 2025. u 12:46
Komentari (0)