BORBA ZA SVETSKI TRON: Mađari i Grci priređuju spektakl!

М.М.

29. 07. 2023. u 07:43

IGRAČI Mađarske i Španije sastaće se u finalu Svetskog prvenstva u vaterpolu.

БОРБА ЗА СВЕТСКИ ТРОН: Мађари и Грци приређују спектакл!

FOTO: AP/Tanjug

U drugom polufinalnom okršaju smo videli jako kvalitetnu igru sa obe strane a pobednika su odlučile nijanse.

Mađari su bili u trećoj deonici u zaostatku, međutim, želja ih je gurala ka cilju i nisu hteli da se predaju.

Svetski šampion je srušen golom u poslednjoj sekundi a "egzekutor" je bio Kristijan Manherc.

Heroj utakmice je bio zapravo i najefikasniji u pobedničkom taboru sa tri gola, dok su ga pratili Đorđo Zalanki i Silar Janšik koji su po dva puta zatresli mrežu protivnika.

Sa druge strane Grci su nakon pobede nad Crnom Gorom u četvrtfinalu imali daleko lakši zadatak u polufinalu protiv Srbije.

"Heleni" su bili dominantni od samog starta i na kraju slavili rezultatom 13:7.

Pobedom je obezbeđljno finale i "viza" za Olimpijske igre koje će se sledeće godine održati u Parizu.

Očekuje nas interesanstan susret a naša procena je da će se igrati čvrsto i da granica golova neće biti prebačena.

NAŠ TIP: -19,5 (kvota 1,95)

Preuzmite našu aplikaciju za ljubitelje klađenja

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
RUSIJA SLAVI! Ruse obradovala dugo čekana vest!

RUSIJA SLAVI! Ruse obradovala dugo čekana vest!

Rusija se, otkako je počeo rat u Ukrajini, nalazi pod brojnim sankcijama, pa i sportskim, a glavna svetska sportska organizacija, na čije odluke se i pozivaju sve niže instance kada suspenduju Ruse je - Međunarodni olimpijski komitet. I upravo on, MOK, danas je dobio novog predsednika

23. 06. 2025. u 12:45

Komentari (0)

BOTOVI VODE SLEDEĆI BIKOVSKI TREND ZA MEME KRIPTOVALUTE – Snorter daje prednost degenima, ICO  premašio 1 milion dolara