FENER NA TEŠKOM GOSTOVANJU: Duškovi puleni igraju dobro na evrosceni!
KOŠARKAŠI Baskonije će u 12. kolu Evrolige ugostiti Fenerbahče.

Photo: ABA League j.t.d./Dragana Stjepanović
Baskijci su prošle nedelje savladali Valensiju na gostujućem parketu rezultatom 84:98.
"Slepi miševi" su kontrolisali utakmicu sve do poslednje deonice, a zatim je usledila revolveraška paljba košarkaša Baskonije. Najpre je Maruks Hauard ubacio u višu brzinu, da bi mu se ubrzo priključili Vanja Marinković, Kodi Miler Mekintajer i Čima Moneke.
Samo dva dana kasnije izabranici Duška Ivanovića su pretrpeli poraz od Huventuda u okviru domaćeg šampionata.
Sa druge strane Dimitris Itudis i njegovi puleni su postali prva ekipa u ovoj sezoni kojoj je pošlo za rukom da sruši Real Madrid.
Očekuje nas interesantan meč u Vitoriji, a naša procena je da će granica poena na poluvremenu biti prebačena.
NAŠ TIP: 1. pol. +80,5 (kvota 1,63)
POGLEDAJTE PRVU EPIZODU EMISIJE "KLADIONIČARSKE PRIČE"
Preporučujemo

CRVENO-BELI MORAJU DA ISKORISTE OVU PRILIKU! Teo i družina za početak ruše "slepe miševe"
06. 12. 2023. u 13:07 >> 13:07

DRONOVI SU STVAR PROŠLOSTI: Albanci ovo spremaju Srbima za meč u Tirani?
Albanija i Srbija igraju u subotu na početku kvalifikacija za Svetsko prvenstvo u fudbalu, a tim povodom - u Tirani su mediji otkrili jedan zanimljiv detalj vezan za navijače.
06. 06. 2025. u 19:59

"SRBI SU POVELI I NjEGA!" Albanci o čoveku koji je došao sa fudbalerima Srbije u Tiranu
Albanija i Srbija igraju u subotu na početku kvalifikacija za Svetsko prvenstvo u fudbalu, a tim povodom - u Tirani su otkrili jedan detalj koji im je naročito zanimljiv.
06. 06. 2025. u 18:57

TRESE SE MARAKANA: Vladan Milojević napušta Zvezdu?
Dobri rezultati sa Crvenom zvezdom, pa odlazak na bliski Istok. Tako je bilo u prvom mandatu trenera crveno-belih, a istorija bi mogla da se ponovi.
06. 06. 2025. u 13:34
Komentari (0)