RAJAKOVIĆEVI REPTORSI NA TEŠKOM GOSTOVANJU: Toronto je ostao bez ključnog igrača!
U noći između subote i nedelje košarkaši Njujork Niksa će ugostiti Toronto reptorse (01:30).

FOTO: Tanjug/AP
Gostima iz Kanade ne ide baš najbolje i odlučili su da u potpunosti promešaju roster. Prvo ih je napustio Ou Dži Anunobi (otišao u Nikse), a zatim je to učinio i verovatno najbolji igrač ekipe Paskal Sijakam koji je trejdovan u Indijanu.
Cilj ovih trejdova verovatno je da se što veća odgovornost da mladom Skotiju Barnsu koji je jedan od perspektivnijih igrača u ligi i kroz par godina može postati top 10 igrač u NBA.
Što se tiče samih rezultata, četa Darka Rajakovića se baš muči i sa skorom 16-26 zauzima 12. mesto u Istočnoj konferenciji.
Poslednji meč odigrali su pre par dana, a bolji od njih bili Čikago bulsi koji su im naneli četvrti poraz na minulih pet utakmica.
Sa druge strane, Niksi igraju veoma dobro i očekuje sa da se bore za prednost domaćeg terena u plej-of i uoči ovog susreta zauzimaju peto mesto na Istoku sa skorom 25-17.
Nalaze se u seriji od dva vezana trijumfa koja su ostvarili nad Roketsima i Vizardsima, a večeras će pokušati da dođu i do trećeg.
Njujork posebno dobro igra u svom ''Medison skver gardenu'' gde je ostvario 13 pobeda uz pet poraza.
Verujemo da je kec fiks zbog kvaliteta koji je na strani domaćina, a i forma u kojima se timovi nalaze.
NAŠ TIP: hendikep 1 (-4,5) (kvota 1,58)
POGLEDAJTE SPECIJAL KLADIONIČARSKIH PRIČA
Preporučujemo

MORINjO JE PROŠLOST! Legenda Rome preuzima klub u veoma teškom trenutnku
20. 01. 2024. u 08:04

LUKA JOVIĆ ZARADIO POVERENjE STEFANA PIOLIJA: Rosoneri se i dalje nadaju da mogu do titule
20. 01. 2024. u 12:19 >> 12:19

LEVERKUZEN I DALjE BEZ PORAZA: Lajpcig dočekuje lidera i najbolju nemačku ekipu u ovom trenutku
20. 01. 2024. u 10:55 >> 10:55

ROLAN GAROS, NAJNOVIJE VESTI: Janik Siner "napustio teren" posle nepuna dva sata - više i "nije hteo da se zadržava"
Rolan Garos 2025, drugi teniski grend slem turnir u sezoni, ušao je u završnicu, a danas su ostvareni neki zanimljivi rezultati.
04. 06. 2025. u 18:25

RUSIJA GLEDA I NE VERUJE: Evo šta Britanci hoće da urade sa milijardama od prodaje Čelsija
Dok nesmanjenom žestinom traje rat u Ukrajini, ili kako Rusija to zove, "Specijalna vojna operacija", najnovije vesti vezane za Ukrajinu, Rusiju, njihov sukob ali i sport - prilično su šokantne za Ruse.
04. 06. 2025. u 12:33

"OL STAR" SE MENjA IZ KORENA, Nikola Jokić će dobiti priliku da zablista kao nikada! (VIDEO)
NBA liga je donela odluku da iz korena promeni format "ol-star" meča, potvrdio je komesar lige Adam Silver.
04. 06. 2025. u 21:50
Komentari (0)