NAGETSIMA JE PRIJALA PAUZA: Lak zadatak za Jokića i družinu!
DENVER će u noći između četvrtka i petka ugostiti ekipu Vašingtona.

FOTO: Tanjug/AP
Nagetsima je prijala ova pauza, u poslednje vreme nisu imali pravi ritam i to se odrazilo na rezultate.
Izabranici Majka Melouna su vezali tri poraza, poslednji su pretrpeli pred svojim navijačima.
Vodili su veliku bitku sa Sakramentom, a Kingsi su znali da iskoriste nešto slabije izdanje domaće ekipe, konačan rezultat glasio je 98:102.
"Čarobnjaci" ove sezone nemaju čime da se pohvale, vezali su osam poraza i trenutno zauzimaju 14. poziciju na Istoku.
Nikola Jokić i družina večeras neće imati težak zadatak, verujemo da će upisati rutinsku pobedu.
NAŠ TIP: H1 -10,5 (kvota 1,47)
POGLEDAJTE NAJNOVIJU EPIZODU KLADIONIČARSKIH PRIČA

ISTORIJSKI TRENUTAK! FK Dinamo Zagreb stiže u Beograd!
FUDBALERI Dinama iz Zagreba igraće u Srbiji sa Makabijem iz Tel Aviva, odluka je doneta iz siguronosnih razloga, a pored činjenice da publike neće biti oba tima suočena su sa brojnim logističkim izazovima.
01. 10. 2025. u 16:02

A POSLE HAOSA NA MARAKANI... Evo šta je Vladimir Stojković sada doživeo
Kada su minulog vikenda Crvena zvezda i Radnički 1923 iz Kragujevca igrali u prvenstvu Srbije, mnogo vesti vezanih za tu utakmicu ticalo se navijačkog haosa koji je obeležio pomenuti duel, jer je golman Vladimir Stojković bio na meti "delija", kao neko ko je svojevremeno branio Zvezdin gol, a potom uz parolu na majici "Oprostite mi ružnu prošlost" stigao i u Partizan. Dva dana posle te utakmice, bivši reprezentativni čuvar mreže opet je u žiži javnosti.
01. 10. 2025. u 17:41

"GROBARI" GLEDAJU I NE VERUJU: Evo kako će FK Partizan da proslavi 80. rođendan!
Fudbaleri Partizana dočekaće ekipu Vojvodine u subotu, 4. oktobra, u okviru 11. kola Superlige Srbije, a istog dana, na istom mestu, svi kojima je crno-bela boja u srcu proslaviće veliki jubilej – 80 godina postojanja Fudbalskog kluba Partizan.
01. 10. 2025. u 12:46
Komentari (0)