ARGENTINAC JE ISTROŠEN: Španac je imao daleko lakši zadatak!
U drugom kolu turnira u Santijagu gledaćemo okršaj Fakunda Dijaza Akoste i Pedra Martineza.

Foto Profimedia
Argentinac je nastavio sa sjajnim partijama, u prvom kolu je eliminisao sunarodnika Pedra Kačina rezultatom 2:1 (5:7, 6:3, 7:6).
"Gaučosi" su vodili borbu koja je traja više od tri sata, ali je mlađi teniser na kraju ipak smogao snage da privede meč kraju.
Dijaz Akosta se čak 18 puta susretao sa brejk-loptama, uspeo je u 15 navrata da ih odbrani.
Španac je dosta lakši zadatak imao na samom startu, nakon 100 minuta igre savladao je Frančeska Pasara.
Ovi rivali su se sastali 2020. godine u kvalifikacijama za turnir u Kordobi, Martinez je taj meč rešio u svoju korist rezultatom 2:0 (6:4, 6:3)
Verujemo da će granica gemova biti prebačena.
NAŠ TIP: +21,5 (kvota 1,68)
POGLEDAJTE NAJNOVIJU EPIZODU KLADIONIČARSKIH PRIČA
Preporučujemo

BELORUSKINjA OSTAVILA SVET U ČUDU: Ovako nešto niko živ nije očekivao na Rolan Garosu!
Rolan Garos 2025, drugi teniski grend slem turnir u sezoni, ušao je u završnicu, a upravo je postala poznata i prva finalstkinja u konkurenciji dama.
05. 06. 2025. u 17:43

UKRAJINCI GA NE VOLE, RUSI NE PODNOSE, A ON... Novi predsednik Poljske se zahvalio navijačima na pobedi na izborima!
Ne vole ga mnogi Ukrajinci, ali ne vole ga ni mnogi Rusi. Bivši je fudbalski navijač. I to, izgleda, učesnik jedne od najčuvenijih masovnih tuča. A sada je postao predsednik Poljske i ima zahvalnicu koja nije uobičajena.
05. 06. 2025. u 20:00

NEVIĐEN SKANDAL Zašto su namerno pustili muškarca da prebija žene u ringu na Olimpijskim igrama u Parizu?
Skandal koji je potresao Olimpijske igre u Parizu dobio je sada nastavak.
05. 06. 2025. u 19:41
Komentari (0)