DURENTU PRIJA ODSUSTVO BUKERA: Nastvlja li sa sjajnim igrama protiv moćnih Seltiksa?

В.М.

09. 03. 2024. u 13:00

POPULARNI KD je uhvatio zalet na poslednjih par utakmica, a večeras će imati najteži zadatak do sada kada njegovi Sansi budu dočekali Boston seltikse.

ДУРЕНТУ ПРИЈА ОДСУСТВО БУКЕРА: Наствља ли са сјајним играма против моћних Селтикса?

FOTO: Tanjug/AP

Kevin Durent je poznat kao jedan od najboljih skorera svih vremena i ako ga krene jednostavno ga je nemoguće čuvati jer je visok 2,11 uz raspon ruku od 2,25 metara i može šutirati preko svakoga, pa je manje-više nebitno ko je naspram njega ako je u naletu.

Nakon nešto slabijih igara, uhvatio je zalet u poslednje vreme i na minule dve utakmice je ubacivao po 35 poena. Prvo je srušio Denver, a zatim i Toronto.

Očigledno je da mu prija izostanak Devina Bukera koji je povređen i odsustvovaće još neko vreme.

Frenk Vogel je dao ''ključeve ekipe'' Durentu koji uzima znantno veći broj šuteva, a počeo je i da pogađa u boljim procentima što je sjajn vest za Sanse koji će u plej-ofu pokušati da osvoje dučo očekivanu titulu.

Večeras će imati direktan obračun sa jednim od najboljih igrača lige, Džejsonom Tejtumom i verujemo da će biti na visini zadatka.

NAŠ TIP: Kevin Durent +27,5 (kvota 1,90)

POGLEDAJTE NAJNOVIJU EPIZODU KLADIONIČARSKIH PRIČA

Preuzmite našu aplikaciju za ljubitelje klađenja

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
LAŽETE, KUKAVICE! Poljski navijači u šoku zbog onog što su uradile pristalice FK Novi Pazar pred revanš sa Jagjelonjom

"LAŽETE, KUKAVICE!" Poljski navijači u šoku zbog onog što su uradile pristalice FK Novi Pazar pred revanš sa Jagjelonjom

Fudbalski klub Novi Pazar je odigrao istorijsku, prvu međunarodnu takmičarsku utakmicu, a taj meč u kome je poljska Jagjelonja zadovoljnija ishodom (konačan rezultat bio je 1:2 uz gol u 95. minutu), obeležili su i navijači. Delom zbog sjajne atmosfere, delom i zbog incidenata. U revanšu incidenata po svoj prilici neće biti zbog odluke novopazarskih navijačkih grupa, a ta odluka šokirala je Poljake.

31. 07. 2025. u 12:10

Komentari (0)

OSVOJI KARTE ZA EVROBASKET 2025 i navijaj svim srcem za Srbiju