"RATNICI" SU U VELIKOM PROBLEMU: Floriđani žele direktan plasman u plej-of!
OKRŠAJ Majamija i Golden Stejta gledaćemo u noći između utorka i srede.

Foto: Stephen Lam/San Francisco Chronicle via AP
Voriorsi igraju jako loše ove sezone i pitanje je da li ćemo ih gledati u doigravanju.
U dosadašnjem delu sezone izabranici Stiva Kera upisali 36 pobeda i 34 poraza.
Sa druge strane, Floriđani će se sigurno naći u plej-inu, međutim, njihova želja je direktan plasman i plej-of.
Spolstrini puleni su u prethodnom kolu bili bolji od Klivlenda rezultatom 121:84.
Najistaknutiji u pobedi svog tima bio je Bem Adebajo koji je imao dabl-dabl učinak od 15 poena i 16 skokova, dok je najefikasniji bio Hejvud Hajsmit sa 18 pogodaka.
Verujemo da će granica poena u ovom duelu biti prebačena.
NAŠ TIP: +210,5 (kvota 1,55)
POGLEDAJTE NAJNOVIJU EPIZODU KLADIONIČARSKIH PRIČA
Preporučujemo

SLOVENAC PREDVODI DRUŽINU IZ TEKSASA: Domaćin želi da obraduje navijače!
26. 03. 2024. u 08:29

JUČE JE TIKET PROŠAO: Evo predloga iz ostalih sportova za utorak
26. 03. 2024. u 07:13

SEDMI NOSILAC NA TERENU: Čileanac predstavlja veliku pretnju!
26. 03. 2024. u 08:14

KRAJ! Dušan Tadić i Crvena zvezda - završena priča!
ČEKALI su i navijači i čelnici Crvene zvezde da Dušan Tadić obuče crveno-beli dres. Sad je cela ova priča dobila konačan epilog.
05. 08. 2025. u 16:35

"'AJDE, IZAĐI!" Košarkaši Srbije "isterali" Nikolu Jokića iz sale tokom priprema za Evrobasket (VIDEO)
Košarkaši Srbije se spremaju za Evropsko prvenstvo, a trenutke predaha iskoristili su za jedan intervju koja je prilično nasmejao našu sportsku javnost.
05. 08. 2025. u 15:56

RUSIJA JE ZGROŽENA: Ne može da veruje šta joj je Litvanija uradila
RAT u Ukrajini, odnosno "specijalna vojna operacija" kako to Rusija naziva, ponovo je za jednu od sporednih stvari iznedrio i sportski potez. Najnovije vesti na temu "sportske sankcije Rusima" nisu tako "bajne i sjajne" po Rusku Federaciju kao nedavne, kada je počelo ukidanje apsolutne zabrane za učešće ruskih ekipa, a i pojedinaca. Naprotiv.
05. 08. 2025. u 17:17
Komentari (0)