JOKIĆ I NAGETSI IZGUBILI PRVO MESTO NA ZAPADU: Denver ne drži sudbinu u svojim rukama u poslednjem kolu!
U poslednjem danu regularnog dela sezone NBA lige, Memfis grizlisi će ugostiti Denver nagetse (21:30).

FOTO: Tanjug/AP
Denver je imao sve u svojim rukama, bio je prvi na Zapadu sve do prošlog meča, ali doživeo je šokantan poraz od San Antonija iako je vodio sa 13 razlike pred početak četvrt četvrtine (120:121).
Zbog toga ne samo da više nisu prvi, već su pali na treće mesto jer su sada izjednačeni po skoru sa Oklahomom i Minesotom koji su ispred njih zbog međusobnih duela.
Jedini način na koji Nagetsi mogu nazad na čelo je ako Oklahoma i Minesota izgube, što je gotovo nemoguće jer će Tanderi igrati sa rezervama Dalasa koji će odmarati startere za plej-of.
Timbervulvsi imaju dosta teži zadatak jer igraju sa Finiksom koji ima za šta da se bori, tako bi Denver mogao da se dokopa drugog mesta ukoliko Sansi slave na tom duelu.
Sve u svemu, Nagetsi ne drže sudbinu u svojim rukama i taj poraz od San Antonija sparsa im je napravio velike probleme pred plej-of, mada kada imate Nikolu Jokića u svojim redovima teško da postoji problem koji se ne može rešiti.
Sjajni Srbin će po treći put u svojoj karijeri osvojiti nagradu za najboljeg igrača lige, a i debelo ju je zaslužio jer je u proseku postizao 26.5 poena uz 12.3 skoka i tačno devet asistecnija po meču ove sezone.
O naprednim statistikama nećemo trošiti reči jer je Jokić u njima debelo najbolji, što je i glavni razlog njegovog osvajanja novog MVP-a.
Postoji mogućnost da Denver večeras odmara igrače, pa je neugodno prognozirati pobednika meča, te smo se odlučili za poene i verujemo da će granica biti prebačena jer bi se trebalo igrati u dosta bržem ritmu.
NAŠ TIP: +215,5 (kvota 1,65)
POGLEDAJTE NAJNOVIJU EPIZODU KLADIONIČARSKIH PRIČA
Preporučujemo

"JE LI, BRE, KOLIKO TI IMAŠ GODINA?!" Hamad Međedović napustio meč sa najbezobraznijim teniserom na svetu! (VIDEO)
Hamad Međedović se povukao sa mastersa u Šangaju posle serije skandala.
02. 10. 2025. u 17:00

ŠOKANTAN KRAJ MEČA PORTO - ZVEZDA! Crveno-beli imali zicer za pobedu, a odmah potom u 89. minutu primili gol za poraz!
Porto i Crvena zvezda su odigrali više nego zanimljivu utakmicu u 2. kolu Lige Evrope, a konačan rezultat, 2:1, epilog je više nego dramatične završnice. Borbeni nastup srpskog prvaka protiv lidera portugalskog šampionata umalo mu je doneo trijumf, jer su crveno-beli imali veliku šansu za pobedu, no posle tog promašaja usledila je kazna u narednoj akciji rivala, i to u 89. minutu.
02. 10. 2025. u 22:57 >> 23:02

A POSLE HAOSA NA MARAKANI... Vladimir Stojković "dočekao" Zvezdu u Portu
Kada su minulog vikenda Crvena zvezda i Radnički 1923 iz Kragujevca igrali u prvenstvu Srbije, mnogo vesti vezanih za tu utakmicu ticalo se navijačkog haosa koji je obeležio pomenuti duel, jer je golman Vladimir Stojković bio na meti "delija", kao neko ko je svojevremeno branio Zvezdin gol, a potom uz parolu na majici "Oprostite mi ružnu prošlost" stigao i u Partizan. Tri dana posle te utakmice, bivši reprezentativni čuvar mreže opet je u žiži javnosti.
02. 10. 2025. u 15:28
Komentari (0)