SUDBINU REŠAVAJU PRED SVOJIM NAVIJAČIMA: "Kneževi" su u poslednjem trenutku vratili izgubljeno!
KOŠARKAŠI Monaka će u petoj utakmici plej-ofa Evrolige ugostiti Fenerbahče.
FOTO: M. Vukadinović
"Kneževi" su loše otvorili četvrtfinalnu seriju, pretrpeli su brejk već na samom startu, ali su u poslednjem trenutku vratili izgubljeno.
Slavili su u četvrtoj utakmici rezultatom 62:65. Kao i što rezultat pokazuje, meč u Istanbulu je bio tvrd i neizvestan sve do samog kraja.
Najefikasniji u pobedi svog tima bio je Elija Okobo koji je ubacio 13 poena, dok su Džejms i Motejunas dodali po 10.
U poraženom taboru najistaknutiji je bio srpski internacionalac Marko Gudurić sa 14 poena. Dvocifreni su bili još Skoti Vilbekin (11), Najdžel Hejs Dejvis (10) i Jorgos Papajanis (10).
Očekuje nas interesantan susret u Kneževini, a naša procena je da će se francuski predstavnik plasirati na završni turnir.
NAŠ TIP: 1 (kvota 1,70)
POGLEDAJTE NAJNOVIJU EPIZODU KLADIONIČARSKIH PRIČA
Preporučujemo
"SRBI SU PATRIOTE, NEMAMO POJMA ŠTA NAM SAD SPREMAJU!" Nemac, selektor Engleza, Tomas Tuhel, o Engleska - Srbija, borbi za Mundijal!
Najnovije vesti iz srpskog fudbala su i te kako zanimljive. Za njih se pobrinuo novi selektor fudbalske reprezentacije Srbije, Veljko Paunović.
12. 11. 2025. u 14:04
BRITANIJA ZATEČENA: Najpoznatiji Englez im emitovao zašto su Srbi otporni na nedaće
Najnovije vesti iz Velike Britanije imaju veze i sa Srbijom.
12. 11. 2025. u 13:30
OVO NISU OČEKIVALI: Dejan Stanković dobio otkaz i evo šta je odmah uradio
Dejan Stanković više nije trener moskovskog Spartaka, posle čega se na originalan način oprostio od crveno-belih iz prestonice Rusije.
12. 11. 2025. u 12:49
Komentari (0)