ODIGRALI SU MALI BROJ MEČEVA: Rus je ove sezone samo dva puta izašao na teren!
PRVO kolo Rima nam donosi okršaj Karaceva i Mekdonalda.

Foto: EPA-EFE/YURI KOCHETKOV
Ruski teniser je pre dve godine bio 14. tenser sveta, međutim, dugo je odsustvovao sa terena zbog povrede, te je doživeo veliki pad na listi, trenutno zauzima 86. poziciju.
Tridesetogodišnjak iz Vladikavkaza je ove sezone odigrao samo dva meča. U Brizbejnu je predao Džejsonu Kubleru, dok je i u Madridu pretrpeo poraz od Fabijana Marošana.
Sa druge strane, Amerikanac je takođe odigrao mali broj mečeva, tri puta je nastupao i uvek je teren napuštao pognute glave.
Zajedno su odigrali svega pet mečeva u ovoj sezoni i danas se ne može očekivati kvalitetan tenis.
Verujemo da će se u prvom setu igrati ponuđeni broj gemova.
NAŠ TIP: 8-10 (kvota 1,50)
POGLEDAJTE NAJNOVIJU EPIZODU KLADIONIČARSKIH PRIČA
Preporučujemo

KECMANOVIĆ PROTIV KVALIFIKANTA: Miša ne može da pronađe pravi ritam!
09. 05. 2024. u 08:15

KO ĆE PRVI IZAĆI IZ KRIZE? Hrvat je očajno počeo sezonu na šljaci!
09. 05. 2024. u 09:30

DOSAD NEVIĐENO PONIŽENjE RUSIJE: Neverovatno šta su Rusi doživeli
Rat u Ukrajini i dalje privlači ogromnu pažnju širom planete, a najnovije vesti vezane za taj sukob, koji Rusija naziva "specijana vojna operacija", dolaze iz sfere sporta.
15. 07. 2025. u 19:57

TENISKI SVET ZAPANjEN! Rafael Nadal postaje trener - i to čiji!
Rodžer Federer je otišao u penziju i ne namerava da se vraća tenisu, Novak Đoković još igra, a Rafael Nadal je najavio povratak "belom sportu". I to u ulozi trenera.
15. 07. 2025. u 17:23

SKINULA SE ARINA SABALENKA! Provokativne fotografije najbolje teniserke planete srušile internet (FOTO)
Arina Sabalenka, druga teniserka sveta, zna kako da preboli poraz. Nakon eliminacije u polufinalu Vimbldona od Amande Anisimove (4:6, 6:4, 4:6), Sabalenka se uputila na Mikonos, gde maksimalno koristi vreme za odmor.
15. 07. 2025. u 11:29
Komentari (0)