ŠEJ MORA DA POVUČE EKIPU: Oklahomi je potrebno novo sjajno poentersko veče Kanađanina kako bi imala šansu protiv Dalasa
NAŠ večerašnji izbor je sjajni organizator igre Oklahome Šej Gildžis-Aleksander čija ekipa gostuje Dalasu u četvrtoj utakmici polufinala Zapadne konferencije (3.30).
Foto Profimedia
Nakon uvodne pobede Oklahome, Dalas je uzvratio sa dva vezana trijumfa i večeras ima veliku priliku da poveća prednost na 3:1 u seriji.
Tanderi moraju da pronađu način da prekinu momentum Maveriksa, a kako bi to bio slučaj, novu sjajnu partiju mora da pruži glavni igrač ekipe Šej Gildžis-Aleksander.
Maestralni Kanađanin je sjajno igrao u regularnom delu sezone, a te partije preneo je i u plej-of, što se posebno vidi u ovoj seriji.
Kao i tokom čitave godine, igra vrlo konstantno i postiže oko 30 poena po meču, a na tri odigrane utakmice protiv Dalasa redom je ubacio 29, 33 i 31 poen.
Odlično ga služi šut sa poludistance u kojem je verovatno najbolji u ligi, a uz to je veoma precizan sa linije penala, što mu isto donosi veliki broj poen.
Na sve to u prošlom meču je pogodio par trojki i jasno je da Dalas nema odgovor za organizatora igre Tandera.
Pošto je večerašnji susret veoma bitan, očekujemo da Šej dodatno preuzme odgovornost i prebaci zadatu granicu.
NAŠ TIP: Šej Gildžis-Aleksander +30,5 (kvota 1,90)
POGLEDAJTE NAJNOVIJU EPIZODU KLADIONIČARSKIH PRIČA
Preporučujemo
FIORENTINA UMORNA NAKON ''IZLETA'' U BRISEL: Umeju li ''bjankorosi'' to da iskoriste?
13. 05. 2024. u 07:45
AMERIKA U ŠOKU! Zvezda Irana ovo nudi onom ko uhvati pilota oborenog američkog aviona! (FOTO)
Najnovije vesti vezane za rat u Iranu, a Iran su napali Izrael i Sjedinjene Američke Države, posle čega su iranske snage uzvrtile i vatrom po zemljama u reagionu koje pomažu pomenutim saveznicima, stižu iz - sporta.
03. 04. 2026. u 19:59
ISPLIVAO NEVIĐEN SNIMAK: Zvezda Italije pogledala ka navijačima u Zenici, a ono što je tada uradila - Bosna NEĆE NIKAD zaboraviti (VIDEO)
Italija, nekada velesila u fudbalu, doživljava totalni kolaps. Novi debakl predstavlja činjenica da ni posle 12 godina nije uspela da se kvalifikuje na najveću fudbalsku smotru, a ne samo da ne ide na Svetsko prvenstvo, već je sve "začinio" i jedan skandal.
03. 04. 2026. u 19:45
AMERIKA JE ZGROŽENA! "KAKVI BOLESNICI!" I Jokićev prijatelj učestvovao u prevari godine (VIDEO)
Nikola Jokić briljira na NBA parketima, drugu godinu zaredom je obezbedio da će, kako god da odigra do plej-ofa, završiti ligaški deo sezone za tripl-dabl prosekom u statistici. Za to vreme, njegov dobar drug, maskota Denver nagetsa Roki, učestvovao je u prevari koja je trebalo da bude smešna, a zgrozila je mnoge.
03. 04. 2026. u 15:46
Komentari (0)