LUKINA LOŠA PARTIJA JE SKUPO KOŠTALA EKIPU IZ TEKSASA: Dončić i Irving su u potpunosti podbacili!
U noći između srede i četvrtka gledaćemo okršaj Oklahome i Dalasa.

Tanjug/AP
Tanderi su u poslednjem duelu slavili na gostujućem terenu i tako poravnali rezultat na 2-2.
Oklahoma je odigrala sjajan meč i zahvaljujući tome će imati prednost domaćeg terena u nastavku serije.
Šej Gildžis-Aleksander je zablistao kada je bilo najpotrebnije, Kanađanin je imao učinak od 34 poena, 8 skokova i 5 asistencija.
U poraženom taboru su najveće zvezde podbacile, Luka Dončić je poenterski bio slab (18), dok je Kajri Irving sakupio svega 9 pogodaka.
Slovenac ne može da beleži brojke kao u regularnom delu jer protivnik igra izuzetno čvrstu odbranu.
Očekuje nas još jedna interesantna utakmica, a naša procena je da će domaćin stići do prve meč-lopte.
NAŠ TIP: 1 (kvota 1,60)
POGLEDAJTE NAJNOVIJU EPIZODU KLADIONIČARSKIH PRIČA
Preporučujemo

ALBANCI U NEVERICI! Evo šta je hiljade ljudi radilo u centru Barselone (VIDEO)
Da su Kosovo i Metohija Srbija - zna svako u Srbiji. A podsetnici na to "niču" širom Evrope.
22. 10. 2025. u 15:25

NOVI ŽIVOT ROMANA ABRAMOVIČA: Ćerka mu napala Putina, preživeo pokušaj trovanja, sad počinje mega-povratak u fudbal!
Rat u Ukrajini doveo je do brojnih sankcija Rusiji i Rusima, a čuveni bogataš i donedavno vlasnik fudbalskog kluba Čelsi, Roman Abramovič, nije izuzet iz njih. Ipak, fudbalu se vraća na velika vrata, ako je verovati najnovijim vestima.
21. 10. 2025. u 20:18

ĐOKOVIĆ DONEO ŠOK ODLUKU: Ovo je malo ko očekivao pred kraj sezone
Novak Đoković jedoneo odluku koja će mnoge razočarati.
21. 10. 2025. u 20:03 >> 21:47
Komentari (0)