BUBLIK JE RUTINSKI ODRADIO MEČ DRUGOG KOLA: Rus je pozitivno iznenadio!
PAVEL Kotov i Aleksandar Bublik će odigrati meč trećeg kola Liona.
FOTO: EPA
Ruski teniser je prošle godine "eksplodirao" na betonu i malo ko je očekivao da može bilo šta da ponudi na šljaci.
Najbolje njegovo izdanje videli smo u Marakešu kada je stigao do polufinala, međutim, zaustavljen je od strane Roberta Karbaljesa Baene.
Kotov je na turniru u Francuskoj eliminisao dva solidna šljakaša, najpre je bio bolji od Pedra Kačina, a zatim i od Aleksandrea Milera.
Sa druge strane, Kazahstanac je postavljen za drugog nosioca te je bio slobodan na samom startu.
U drugoj rundi se sastao sa Aleksandrom Vukićem, a Australijanac mu nije pravio previše problema. Bublik je slavio rezultatom 2:0 (6:4, 6:2).
Verujemo da će 57. igrač sveta slaviti.
NAŠ TIP: Kotov - Bublik 1 (kvota 1,70)
POGLEDAJTE NAJNOVIJU EPIZODU KLADIONIČARSKIH PRIČA
Preporučujemo
BARSA IMA PREDNOST U SERIJI: Bek Tenerifa rešetao sa svih strana!
23. 05. 2024. u 09:30
MEĐEDOVIĆEVA POSLEDNjA PREPREKA: Srbin na korak od Rolan Garosa!
23. 05. 2024. u 08:30
ALEKSA AVRAMOVIĆ DOBIO DETE! Evo koje ime su on i žena odabrali - i oduševili mnoge!
Najnovije vesti iz košarke - prilično su radosne.
11. 01. 2026. u 12:09
DOSAD NEZABELEŽENO! Novak Đoković snimljen kako moli za ovo (VIDEO)
Novak Đoković se pobrinuo da najnovije vesti iz tenisa - budu nesvakidašnje.
06. 01. 2026. u 15:38
"PRIPADA NAMA - NE DANSKOJ, NI SAD" S Grenlanda poslata jasna poruka: "Niko nema pravo da odlučuje umesto nas"
LIDERI pet najvećih političkih partija Grenlanda objavili su zajedničko pismo u kojem naglašavaju da Grenland nije deo ni SAD ni Danske, već da pripada Grenlanđanima, i da zahtevaju od Sjedinjenih Američkih Država da nemaju nikakvu kontrolu nad tim ostrvom.
10. 01. 2026. u 11:52
Komentari (0)