TIP ZA NOĆNE PTICE: Brazilu neće biti lako protiv Irana
ODBOJKAŠI Brazila i Irana sastaju se u Fukuoki pet sati posle ponoći.

Foto Profimedia
Legendarna generacija Brazilaca predvođena Brunom Rezendeom, Lukasom, Lukarelijem, Lealom... na zalasku je i ovo im je verovatno poslednja šansa da što u Ligi nacija, što na Olimpijskim igrama dođu do medalje.
Prvu nedelju igrali su pred svojim navijačima u Rio de Žaneiru i ostvarili su polovičan učinak, savladali su Srbiju i Argentinu uz poraze od Kube, a ovu nedelju započeli su ubedljivim trijumfom nad Nemačkom (3:0) i sada zauzimaju osmo mesto na tabeli.
Nije Brazil više sila koje se svi plaše, ali i dalje je u pitanju reprezentacija koja poseduje kvalitet da se nađe među prvih osam i tako zauzme mesto na završnom turniru.
Sa druge strane, Iran je u velikom padu, doživeo je pet poraza do sada i osvojio je samo četiri seta na tim utakmicama.
Nominalni domaćini imaju par dobrih igrača poput Salehija i Amina u svom sastavu, ali konstantnost u igri čitavog tima im je veliki problem i to je glavni razlog za to što su zacementirani za dno tabele.
Brazil je veliki favorit na večerašnjem duelu, ali pitanje je u kakvom će sastavu igrati i da li će se selektor Rezende odmarati neke startere, a Iranci će biti orni da upišu prvi trijumf, mogli bi da osvoje bar jedan set i verujemo da će granica poena biti prebačena.
NAŠ TIP: Iran - Brazil +137,5 (kvota 1,85)
POGLEDAJTE NAJNOVIJU EPIZODU KLADIONIČARSKIH PRIČA
Preporučujemo

RUSIJA U ŠOKU: Otkriveno gde su se spremali teroristi koji su ubili 145 ljudi u tržnom centru Krokus siti hol
Teroristički napad u Moskvi, tokom kog je pre godinu dana u tržnom centru "Krokus siti hol" ubijeno 145 ljudi, mogao je da bude izbegnut da se povelo više računa o omiljenom mestu okupljanja terorista koji su taj užasan zločin izvršili.
13. 03. 2025. u 17:44

POTRESNO! Otkriveni detalji smrti Radiše Ilića - Majka ga je pred zoru našla kako puši cigaretu, a potom...
Tužne vesti pogodile su svet sporta. Bivši golman Partizana Radiša Ilić izvršio je danas samoubistvo, a sada su postali poznati i potresni detalji.
13. 03. 2025. u 18:39

UBIJEN TIMUR AMIROV: Trener poginuo u Ukrajini pola godine nakon što mu je tamo rođeni brat izgubio život
RAT u Ukrajini i dalje privlači ogromnu pažnju širom planete, a najnovije vesti vezane za taj sukob, koji Rusija naziva "specijana vojna operacija", dolaze iz sfere sporta.
13. 03. 2025. u 17:43
Komentari (0)