GRK JE SVESTAN NEDOSTATAKA: Cicipas se ne snalazi najbolje na najbržoj podlozi!
CICIPAS i Štruf će odmeriti snage u 1/8 finala Halea.

Foto: Profimedia
Stefanos ne igra dobro na travi i od njega ne možemo očekivati dobre rezultate u ovom delu sezone.
Veliki problem će predstavljati njegov jednoručni bekhend koji nije na vrhunskom nivou.
Grčki teniser kada igra na šljaci ima dovoljno vremena da se namesti na udarac, te uspeva nekako da prikrije nedostatke.
Jedanaesti igrač sveta će pokušati koliko-toliko da izbrusi formu za treći grend slem u sezoni, ali svestan je da trenutno ne pripada užem krugu favorita.
Danas će sa druge strane mreže stajati momak koji ima snažne i ravne udarce koji mogu biti izuzetno nezgodni na ovoj podlozi.
Verujemo da će granica gemova u prvom setu biti prebačena.
NAŠ TIP: +10,5 (kvota 1,88)
POGLEDAJTE NAJNOVIJU EPIZODU KLADIONIČARSKIH PRIČA
Preporučujemo

HAOS! Donald Tramp doneo odluku koja bi mogla da izazove ozbiljan problem
Najnovije vesti iz Sjedinjenih Američkih Država, a Donald Tramp je tamo i danas "tema dana", prilično su šokantne u sportskom smislu.
25. 06. 2025. u 15:06

RUSIJA SLAVI! Rusi dobili sjajnu vest iz Beograda
Rusija je, otkako je počeo rat u Ukrajini, ili "specijalna vojna operacija" kako to zove Ruska Federacija, u sportskom smislu bila sklonjena sa međunarodne scene, osim nekoliko izuzetaka. Ali najnovije vesti su potpuno drugačije.
25. 06. 2025. u 12:16

NE SEĆA SE NIČEG IZ PRETHODNIH ŠEST NEDELjA! Bokser posle nokauta ne zna ni da je boksovao! (VIDEO)
Najnovije vesti iz sveta boksa su prilično šokantne.
25. 06. 2025. u 14:47
Komentari (0)