OSTALI SPORTOVI: "Tip" - tiket za nedelju
REDAKCIJA Tipa vam za danas predlaže sledeći tiket sastavljen od teniskih mečeva.

Foto: Profimedia
Nedelja
15.15 J. Siner - B. Šelton +33,5 (1,88)
17.15 G. Dimitrov - D. Medvedev 1 (2,13)
Kvota: 4,00
Siner je veliki favorit, ali Šelton je poznat po odličnom servisu i jakim forhendom, može dobrano da namuči Italijana i tipujemo da će granica gemova biti prebačena.
Dimitrov je na travi bolji igrač od Medvedeva koji je veće ime, ali nikada nije imao uspeha na Vimbldonu, verujemo u iznenađenje i "keca" na Bugarina koji je preporodio karijeru u poslednjih godinu dana.
POGLEDAJTE NAJNOVIJU EPIZODU KLADIONIČARSKIH PRIČA
Preporučujemo

NIKOLIĆ NAPADA PARTIZAN: Bivši trener "parnog valjka" bez milosti prema "crno-belima"
07. 07. 2024. u 07:30

ALBANCI SIKTE OD BESA: Ne mogu da veruju šta se desilo na utakmici Crvene zvezde u Poljskoj i posle nje
Crvena zvezda i Leh su se sastali u Poznanju u prvom meču 3. kola kvalifikacija za Ligu šampiona, a tom prilikom domaća publika oduševila je celu Srbiju. Zapravo, ne baš celu - jer se jedan deo onih koji žive u južnoj srpskoj pokrajini, Kosovu i Metohiji, razbesneo.
07. 08. 2025. u 19:55

LEGENDARNA JELENA ISINBAJEVA SE ODREKLA PUTINA! A onda ju je zadesilo - ovo
Jedna od najboljih ruskih sportistkinja svih vremena, atletičarka Jelena Isinbajeva, povukla je potez koji nije naišao na odobravanje mnogih u Ruskoj Federaciji, naročito jer se desio dok traje rat u Ukrajini. Najnovije vesti vezane za Isinbajevu dodatno su šokirale Rusiju.
07. 08. 2025. u 18:58

"PUĆI ĆE MI SRCE!" Hakeri jezivo ucenjuju svetsku šampionku iz Srbije: Ne znam koliko još mogu da izdržim!
SVETSKA šampionka u karateu u omladinskoj konkurenciji, Emilija Antanasijević, prolazi kroz pravi pakao zbog ucena na internetu.
07. 08. 2025. u 17:44 >> 17:46
Komentari (0)