"STARI LISAC" ZAUSTAVLJA MLADOG DANCA: Novak još uvek nije na vrhuncu, ali njegovo iskustvo dolazi do izražaja!
NOVAK Đoković će se u 1/8 finala Vimbldona sastati sa Holgerom Runeom.

Foto: EPA-EFE/JOHN G. MABANGLO
Nole je rovit stigao u London, ali kako turnir odmiče, njegova igra deluje sve bolje.
U prethodnom kolu je imao malih problema sa Aleksejom Popirinom, međutim, uspeo je da slavi nakon četiri odigrana seta.
Australijanac je iskoristio jedinu brejk-loptu u prvom setu i uspeo da slavi u tom delu, da bi ostatak meča pripao drugom igraču sveta.
Srbin će se danas sastati sa igračem koji je uvek posebno inspirisan protiv njega. Sa Runeom se sastao pet puta i u tri navrata je izlazio kao pobednik. Poslednji okršaj imali su prošle godine na Završnom mastersu u Torinu i tada je naš teniser slavio nakon odlučujućeg seta.
Sedmostruki šampion Vimbldona zna kako se igraju ovakvi mečevi i njegovo iskustvo će danas biti od krucijalnog značaja.
Očekuje nas interesantan susret, Danac će hteti da po treći put ugrozi najtrofejnijeg igrača svih vremena, ali verujemo da mu "stari lisac" to neće dozvoliti.
NAŠ TIP: Rune - Đoković 2-2 (kvota 1,65)
POGLEDAJTE NAJNOVIJU EPIZODU KLADIONIČARSKIH PRIČA
Preporučujemo

KOGA BRIGA ZA BASTIJANA ŠVAJNŠTAJGERA? Ana Ivanović: Ne želim da ovo ikada prestane!
"Ana Ivanović i Bastijan Švajnštajger se razdvode". Tako su javljali mnogi mediji, nakon početne informacije u nemačkom Bildu kako slavni sportski par više ne živi zajedno. Potom se činilo da stvari nisu tako crne između njih dvoje, ali... Zapravo, baš jesu. Sada svako od njih živi svoj život - a naša nekadašnja teniska zvezda, pritom, baš uživa.
18. 09. 2025. u 21:55

RUSIJA ODUŠEVLjENA POTEZOM SRBIJE! Rusi raspamećeni, Tirana se trese
Rusija je, otkako je počeo rat u Ukrajini, ili "specijalna vojna operacija" kako to zove Ruska Federacija, u sportskom smislu bila sklonjena sa međunarodne scene, osim nekoliko izuzetaka. Ali najnovije vesti su potpuno drugačije.
18. 09. 2025. u 19:58

MOŽEŠ DA BUDEŠ SRBIN DO SUTRA: Dejan Stanković naučio šta Rusi ne praštaju
Najnovije vesti iz Rusije nisu baš lepe po Dejana Stankovića, bivšeg fudbalskog reprezentativca naše zemlje, sada trenera sa prilično bogatim inostranim iskustvom.
18. 09. 2025. u 18:26
Komentari (1)