KANAĐANIN JURI TREĆI TRIJUMF: Beretini ima bolji međusobni skor!
FELIKS Ože-Alijasim i Mateo Beretini će se sastati u četvrtfinalu Gštada.

FOTO: Tanjug/AP
Iako Kanađanin ima samo 23 godine, protiv Beretinija je odigrao već šest mečeva, od kojih je samo u dva bio bolji.
Alijasim ove godine nema osvojenu titulu i nema nimalo lak žreb do kraja ovog turnira, ali je u solidnoj formi, pa ćemo videti šta nas očekuje.
Današnji rivali se nikada nisu oprobali na šljaci, a ovo će biti vatreno krštenje.
Biće ovo ujedno i njihov prvi meč ove godine, dobro se poznaju odranije, očekujemo dugačke razmene i veliki broj gemova.
Naša procena je da će granica biti prebačena.
NAŠ TIP: ug +23,5 (kvota 1,80)
POGLEDAJTE NAJNOVIJU EPIZODU KLADIONIČARSKIH PRIČA
Preporučujemo

POBEDNIČKI MENTALITET JE PRISUTAN: "Bik sa Majorke" se razjario!
19. 07. 2024. u 09:05

PROŠLE GODINE SU IMALI OKRŠAJ U BORDOU: Nemac želi osvetu!
19. 07. 2024. u 08:25

DOSAD NEVIĐENO PONIŽENjE RUSIJE: Neverovatno šta su Rusi doživeli
Rat u Ukrajini i dalje privlači ogromnu pažnju širom planete, a najnovije vesti vezane za taj sukob, koji Rusija naziva "specijana vojna operacija", dolaze iz sfere sporta.
15. 07. 2025. u 19:57

TENISKI SVET ZAPANjEN! Rafael Nadal postaje trener - i to čiji!
Rodžer Federer je otišao u penziju i ne namerava da se vraća tenisu, Novak Đoković još igra, a Rafael Nadal je najavio povratak "belom sportu". I to u ulozi trenera.
15. 07. 2025. u 17:23

SKINULA SE ARINA SABALENKA! Provokativne fotografije najbolje teniserke planete srušile internet (FOTO)
Arina Sabalenka, druga teniserka sveta, zna kako da preboli poraz. Nakon eliminacije u polufinalu Vimbldona od Amande Anisimove (4:6, 6:4, 4:6), Sabalenka se uputila na Mikonos, gde maksimalno koristi vreme za odmor.
15. 07. 2025. u 11:29
Komentari (0)