ARGENTINAC JE ODMORAN: Nemac nije imao problema u prvom kolu!
TOMAS Ečeveri i Janik Hanfman će odmeriti snage u drugom kolu Kicbila.

Foto: EPA-EFE/JOHN G. MABANGLO
Argentinac trenutno zauzima 35. poziciju na svetskoj rang listi, a na turniru u Austriji je postavljen za trećeg nosioca.
Tomas važi za kvalitetnog šljakaša i od njega možemo očekivati dobar rezultat ove nedelje.
U prvom kolu je bio slobodan, tako da je imao dovoljno vremena da izanalizira današnjeg protivnika.
Sa druge strane, Nemac je lako izašao na kraj sa Munarom, meč je trajao 94 minuta, a krajnji rezultat glasio je 2:0 (6:3,6:4).
Pobednik ovog meča će se sastati sa boljim iz duela Đere/Sejbot Vild.
NAŠ TIP: Hanfman - Ečeveri 2 (kvota 1,40)
POGLEDAJTE NAJNOVIJU EPIZODU KLADIONIČARSKIH PRIČA
Preporučujemo

ZAPAD GLEDA I NE VERUJE: Evo šta je upravo uradilo 190.000 Rusa
Otkako je počeo rat u Ukrajini, Rusija se u vestima nađe, bar kada se o sportu radi, uglavnom zbog sankcija koji trpe njeni sportisti. Ali, nešto nesvakidašnje za Zapad priredilo je 190.000 Rusa.
03. 08. 2025. u 20:00

ALBANIJA U ŠOKU ZBOG SRBIJE: Evo šta su srpske košarkašice uradile Albankama na Evropskom prvenstvu - ovako nešto se ne pamti!
Da je Srbija zemlja košarke - znaju svi. Ili skoro svi. A od danas to svakako zna i Albanija.
03. 08. 2025. u 16:35

RUSE ODUŠEVILA VEST IZ SRBIJE: Videli ovo - i slave na sav glas
Rusija i Ukrajina su, otkao je počeo rat koji Ruska Federacija naziva "specijalna vojna operacija", doveli do toga da se, na ovaj ili onaj način, i ostatak sveta uključi u taj sukob, a najnovije vesti na tu temu - stižu iz sfere sporta.
03. 08. 2025. u 17:21
Komentari (0)