OPELKA SE OSLANJA NA SERVIS: Španac je bolji sa osnovne linije
OPELKA i Davidovič Fokina će odigrati meč drugog kola Atlante.

FOTO: Tanjug/AP
Amerikac je dve godine bio bez tenisa i to se odrazilo na njegovu igru, međutim, zahvaljujući servisu je postigao dobar rezultat prošle nedelje u Njuportu.
Stigao je do polufinala, a iz glavnog žreba je eliminisao Konstanta Lestijena, Adrijana Manarina i Mekenzija Mekdonalda, Aleksa Mikelsena nije uspeo ozbiljnije da ugrozi.
Opelka se u prvom kolu sastao sa Aleksandrom Kovačevićem i meč je rešio u svoju korist, imao je 19 as udaraca, a konačan rezultat glasio je 2:0(6:3,7:6).
Španac je neko ko ima drugačiji stil igre i oslanja se na igru sa osnovne linije, servisom ne pravi prednost, ali su mu ostali udarci na visokom nivou.
Verujemo da će granica gemova biti prebačena.
NAŠ TIP: +23,5 (kvota 1,80)
POGLEDAJTE NAJNOVIJU EPIZODU KLADIONIČARSKIH PRIČA
Preporučujemo

ŠELTON HOĆE DA OBRADUJE SUGRAĐANE: Amerikanac igra u rodnom gradu
25. 07. 2024. u 13:42

"PLEMIĆI" SE NADAJU REPRIZI PROŠLE SEZONE: Slovenci su blagi autsajderi u Mostaru
25. 07. 2024. u 10:38

CEO TENIS U ŠOKU: Čuvena teniserka ugradila veštačke grudi (FOTO)
Najnovije vesti iz tenisa su prilično neverovatne.
03. 10. 2025. u 19:45

HRVATI U ŠOKU ZBOG SRPSKOG TV KOMENTATORA: Nisu mogli da veruju šta slušaju dok Dinamo Zagreb igra u Srbiji (VIDEO)
Najnovije vesti iz Hrvatske prilično su zanimljive svima kojima je Srbija u srcu.
03. 10. 2025. u 17:05

STRELjAJU AMERIČKOG KOŠARKAŠA?! Uhapšen jer je imao "bombone" zbog kojih mu odmah sledi smrtna kazna? Ovako se brani da bi ostao živ!
Najnovije vesti iz sveta košarke su sve samo ne klasične košarkaške.
03. 10. 2025. u 15:57
Komentari (0)