JAPANCI SU POKAZALI SRCE: Brazilci nisu uspeli da slome "pancere"
KOŠARKAŠI Japana i Brazila će se sastati u trećem kolu Olimpijskih igara.

FOTO: FIBA.Basketball
Japan je ekipa koja nema dovoljno kvaliteta, ali bez obzira na to, igra brzu i modernu košarku.
Japanci su pokazali srce, iscedili su domaćina do poslednje kapi znoja i na kraju pretrpeli častan poraz.
Hačimura i družina su bili bolji rival na terenu, ali je isključenje košarkaša Lejkersa u potpunosti promenilo tok meča.
Sa druge strane, Brazilce je u okršaju sa Nemcima predvodio Jago dos Santos koji je imao učinak od 18 poena i 8 asistencija, ipak, sjajna rola omalenog plejmejkera nije bila dovoljna da se u potpunosti slome moćni "panceri".
Obe ekipe si izuzetno borbene, verujemo da će dati sve od sebe i da će granica poena biti prebačena.
NAŠ TIP: +165,5 (kvota 1,83)
POGLEDAJTE NAJNOVIJU EPIZODU KLADIONIČARSKIH PRIČA
Preporučujemo

CELA RUSIJA SLAVI: Javno se odrekla Rusije pa doživela - ovo!
Rusija je, otkako je počeo rat u Ukrajini, na meti mnogobrojnih međunarodnih sankcija koje sprovode u delo zemlje tzv. "zapada", a iako se činilo da rusku javnost ništa više ne može da iznenadi, za to se potrudila jedna od tamošnjih najvećih zvezda. Zapravo, ona i više nije "tamošnja" - ali se danas o njoj veoma priča u Rusiji.
02. 06. 2025. u 20:01

NE VOLE GA UKRAJINCI, NE PODNOSE GA RUSI, A ON... Novi predsednik Poljske je - čuveni fudbalski huligan?!
Ne vole ga mnogi Ukrajinci, ali ne vole ga ni mnogi Rusi. Bivši je fudbalski navijač. I to, izgleda, učesnik jedne od najčuvenijih masovnih tuča. A sada je postao predsednik Poljske.
02. 06. 2025. u 16:38

EVO KO JE NOVI TRENER FK PARTIZAN! Predrag Mijatović obelodanio ime šefa stručnog štaba crno-belih
FK Partizan je na novom početku.
02. 06. 2025. u 14:57
Komentari (0)