AMERIKANAC JE BOLJI SA OSNOVNE LINIJE: Australijanac ne blista u poslednje vreme!
MEKENZI Mekdonald i Džejs Dakvort će se sastati u drugom kolu kvalifikacija za Montreal.

FOTO: Tanjug
Amerikanac u poslednje vreme ne igra na zavidnom nivou, nakon poraza u drugom kolu Atlante otputovao je za Vašington gde je poražen na startu turnira.
Do glavnog žreba mastersa u Kanadi će morati da stigne preko kvalifikacija, a svoju misiju je uspešno započeo.
U prvoj rundi je savladao Mpešija Perikara nakon tri odigrana seta, konačan rezultat glasio je 2:1 (6:7, 6:3, 6:4).
Australijanac takođe pokušava da uhvati pravi ritam, ali forma mu je u velikom padu.
Na startu kvalifikacija je bio bolji od Argentinca Uga Karabelija, nakon 76 minuta igre na semaforu je stajalo 2:0 (6:3, 6:4).
Američki teniser je stabilniji sa osnovne linije i verujemo da će to danas iskoristiti.
NAŠ TIP: Mekdonald - Dakvort 1 (kvota 1,52)
POGLEDAJTE NAJNOVIJU EPIZODU KLADIONIČARSKIH PRIČA
Preporučujemo

BELORUSKINjA OSTAVILA SVET U ČUDU: Ovako nešto niko živ nije očekivao na Rolan Garosu!
Rolan Garos 2025, drugi teniski grend slem turnir u sezoni, ušao je u završnicu, a upravo je postala poznata i prva finalstkinja u konkurenciji dama.
05. 06. 2025. u 17:43

UKRAJINCI GA NE VOLE, RUSI NE PODNOSE, A ON... Novi predsednik Poljske se zahvalio navijačima na pobedi na izborima!
Ne vole ga mnogi Ukrajinci, ali ne vole ga ni mnogi Rusi. Bivši je fudbalski navijač. I to, izgleda, učesnik jedne od najčuvenijih masovnih tuča. A sada je postao predsednik Poljske i ima zahvalnicu koja nije uobičajena.
05. 06. 2025. u 20:00

NEVIĐEN SKANDAL Zašto su namerno pustili muškarca da prebija žene u ringu na Olimpijskim igrama u Parizu?
Skandal koji je potresao Olimpijske igre u Parizu dobio je sada nastavak.
05. 06. 2025. u 19:41
Komentari (0)