ZVEREVU JE PRIPAO PRVI OKRŠAJ: Australijanac vodi u međusobnim duelima
ALEKSANDAR Zverev i Džordan Tompson će odmeriti snage u drugom kolu mastersa u Montrealu.
Foto: Profimedia
Ovi rivali su se prvi put sastali 2017. godine u Vašingtonu i tada je Nemac slavio nakon tri odigrana seta, naredna dva duela su pripala Australijancu.
Poslednji okršaj imali su pre nekoliko meseci u Los Kabosu i tada je rezultat glasio 2:1 (7:5, 4:6, 7:6) u korist Tompsona.
Saša je prošle nedelje igrao na Olimpijskim igrama, ali nije uspeo da savlada Lorenca Muzetija u četvrtfinalu.
Pobednik ovog meča će se u narednoj fazi sastati sa boljim iz duela Rune/Karenjo Busta.
Verujemo da će granica gemova biti prebačena.
NAŠ TIP: +21,5 (kvota 1,60)
POGLEDAJTE NAJNOVIJU EPIZODU KLADIONIČARSKIH PRIČA
NOVAK ĐOKOVIĆ SE NALjUTIO: Povukao ovaj potez
POSLE popraza u finalu Australijan opena, a onda i odlaska sa suprugom Jelenom na Zimske olimpijske igre u Italiju Novak Đoković je ozbiljno tenis stavio u drugi plan. Ali, sada se "belom sportu" vraća.
18. 02. 2026. u 20:26
CEO SVET GLEDA I PLAČE: Rodila je decu sa posebnim potrebama i sa 41 godinom došla na Olimpijske igre. A tamo... (VIDEO)
Najnovije vesti iz sporta su takve da su pre podsetnik na snagu ljubavi, nego na priču o rezultatu.
19. 02. 2026. u 17:30
RUSIJA JE ZGROŽENA: Skandal! Ove tri užasne stvari su uradili njenoj zvezdi na Zimskim olimpijskim igrama!
RAT u Ukrajini, odnosno "specijalna vojna operacija" kako to Rusija naziva, ponovo je za jednu od sporednih stvari iznedrio i sportski potez. Najnovije vesti na temu "sportske sankcije Rusima" stižu - iz Italije. U toj zemlji je u toku spektakl - Zimske olimpijske igre 2026, a tamo je jedan Rus doživeo istinski šok.
18. 02. 2026. u 15:20
Komentari (0)