JAPANAC JE ODIGRAO DOBRO U TOKIJU: Argentinac je jako loš!
NIŠIKORI i Navone će odigrati meč prvog kola Šangaja.

Foto: Profimedia
Japanac je dugo bio povređen, pokušava da uhvati pravi ritam i domogne se bolje pozicije na ATP listi.
Prošle nedelje je odigrao dobro u Tokiju, međutim, poražen je u četvrtfinalu od Holgera Runea. Pre poraza od mladog Danca eliminisao je Marina Čilića i Džordana Tompsona.
Nišikori ima izuzetan osećaj za igru, takođe poseduje čiste i školovane udarce, međutim, pitanje je koliko snage trenutno ima.
Sa druge strane, Argentinac igra jako loše, a poslednji put je zablistao u Bukureštu kada je stigao do finala.
Verujemo da će se Južnoamerikanac probuditi i da će granica gemova u ovom duelu biti prebačena.
NAŠ TIP: +19,5 (kvota 1,60)
POGLEDAJTE NAJNOVIJU EPIZODU KLADIONIČARSKIH PRIČA

BALKAN GLEDA I NE MOŽE DA VERUJE: Evo šta su uradili crnogorski navijači u Bosni
Srbija i njeni navijači, a često i Hrvatska i tamošnji tifozi, često su razlog da se najnovije vesti o navijačima sa Balkana probiju u svetske medije baš iz neke od te dve države. Ali, ovoga puta tu "glavnu ulogu" uzeli su im "kolege" iz Crne Gore i Bosne i Hercegovine.
24. 06. 2025. u 15:16

RUSI NE MOGU DA VERUJU! Srbija će ovo učiniti za njih
Rusija se, otkako je počeo rat u Ukrajini, nalazi pod brojnim sankcijama, pa i sportskim, zbog čega nema baš mnogo lepih trenutaka za nju u tom, sportsko-međunarodnom smislu. Najnovije vesti su, međutim, takve da bi Srbija mogla da bude razlog ruskog zadovoljstva.
24. 06. 2025. u 13:21

"HALO? LEO, PEP JE OVDE..." Kako je Gvardiolin noćni poziv Lionelu Mesiju izmenio istoriju fudbala?
Verovatno će se i u godinama koje su pred nama tražiti odgovor na pitanje "Ko je bolji, Ronaldo ili Mesi?". Neki taj odgovor "već znaju", jer sude po navijačkoj pristrasnosti, a neki su prosto uživali (i uživaju) u fudbalskim čarolijama tandema koji, ma koliko suprotstavljen, čini ove dve decenije zanimljivijim od mnogih prethodnih. Ovo nije priča o njima dvojici, niti favorizovanje jednog od njih. Ovo je samo priča o pozivu koji je sve promenio.
24. 06. 2025. u 12:41
Komentari (0)