FRANCUZ JE IZBEGAO SUNARODNIKA: Čeh će zaigrati kao "srećni gubitnik"
GABRIJEL Debru i Jirži Veseli će odmeriti snage na turniru u Roanu.

Tanjug/AP
Francuz je prošle nedelje takođe igrao čelindžer u svojoj zemlji i poražen je već u prvom kolu od Luke Puja.
Gabrijel je danas imao zakazan duel sa Kentenom Alisom, međutim, sunarodnik je morao da mu preda meč pre početka.
Priliku je iskoristio češki teniser koji je u glavni žreb upao kao "srećni gubitnik".
Pobednik ovog meča će se u narednom kolu sastati sa boljim iz duela Grenije/Skvire.
Verujemo da će Debru osvojiti prvi set.
NAŠ TIP: 1. set 1 (kvota 1,73)
POGLEDAJTE NAJNOVIJU EPIZODU KLADIONIČARSKIH PRIČA

MAKSIMIR 1990. NIJE BILA "UTAKMICA KOJOM JE POČEO RAT": Zvezda i Dinamo su posle jezivog haosa ipak igrali, a evo kako se to završilo
Ona čuvena neodigrana utakmica na Maksimiru u maju 1990., i to baš na ovaj dan - 13. maja, nije i poslednja u dugom nizu fudbalskih sudara zagrebačkog Dinama i Crvene zvezde.
13. 05. 2025. u 21:00

RUSIJA JE ZGROŽENA: Ne može da veruje šta joj je Poljska uradila
RAT u Ukrajini, odnosno "specijalna vojna operacija" kako to Rusija naziva, ponovo je za jednu od sporednih stvari iznedrio i sportski potez. Najnovije vesti na temu "sportske sankcije Rusima" nisu tako "bajne i sjajne" po Rusku Federaciju kao nedavne, kada je počelo ukidanje apsolutne zabrane za učešće ruskih ekipa, a i pojedinaca. Naprotiv.
13. 05. 2025. u 18:15

KAD "DELIJE" ZAGRME: Nećemo da se ruši Marakana, nećemo da se menja boja grba Zvezde!
"Delije", najvatreniji navijači Crvene zvezde, rešili su da se danas oglase. "Vanredno", reklo bi se, ali - sa važnim razlogom.
13. 05. 2025. u 14:00
Komentari (0)