"BAVARCI" SU OSTVARILI VELIKU POBEDU NA STARTU: "Zeleni" nisu blistali u Berlinu, ali su se vratili sa bodovima
KOŠARKAŠI Panatinaikosa i Bajerna će se sastati u drugom kolu Evrolige.

FOTO: Tanjug/AP
"Zeleni" nisu blistali na početku takmičenja, ali ostvarili su pobedu nad Albom rezultatom 77:87.
Najefikasniji u pobedi svog tima bio je Kendrik Nan sa 16 postignutih poena, Matijas Lesor je dodao 14, dok je Huančo Ernangomez brojao do 11. Dvocifreni su bili još Džerijan Grant i Kostas Slukas koji su dodali po 10.
Sa druge strane, "bavarci" su upisali jako bitnu pobedu na startu Evrolige, savladali su Real Madrid na svom parketu s rezultatom 97:89.
Šabaz Nejpir je ubacio 25 poena i najavio da bi ove sezone mogao biti onaj pravi. Sjajno su ga ispratili Johanes Vojtmajn i Karsen Edvards koji su kombinovano imali 33 poena.
Očekuje nas interesantan susret, a naša procena je da će gostujući tim u prvoj četvrtini prebaciti zadatu granicu.
NAŠ TIP: +18,5 (kvota 1,80)
POGLEDAJTE NAJNOVIJU EPIZODU KLADIONIČARSKIH PRIČA
Preporučujemo

JUČE JE TIKET PROŠAO: Evo predloga iz ostalih sportova za četvrtak
10. 10. 2024. u 07:40

PARTIZAN SPREMA SENZACIJU: Madriđani su izgubili svlačionicu!
10. 10. 2024. u 08:15

HAOS! Donald Tramp doneo odluku koja bi mogla da izazove ozbiljan problem
Najnovije vesti iz Sjedinjenih Američkih Država, a Donald Tramp je tamo i danas "tema dana", prilično su šokantne u sportskom smislu.
25. 06. 2025. u 15:06

RUSIJA SLAVI! Rusi dobili sjajnu vest iz Beograda
Rusija je, otkako je počeo rat u Ukrajini, ili "specijalna vojna operacija" kako to zove Ruska Federacija, u sportskom smislu bila sklonjena sa međunarodne scene, osim nekoliko izuzetaka. Ali najnovije vesti su potpuno drugačije.
25. 06. 2025. u 12:16

NE SEĆA SE NIČEG IZ PRETHODNIH ŠEST NEDELjA! Bokser posle nokauta ne zna ni da je boksovao! (VIDEO)
Najnovije vesti iz sveta boksa su prilično šokantne.
25. 06. 2025. u 14:47
Komentari (0)