AMERIKANAC IGRA VRHUNSKI TENIS: Belgijanac je eliminisao drugog nosioca
TEJLOR Fric i David Gofan će se sastati u četvrtfinalu Šangaja.
FOTO: Tanjug/AP
Amerikanac igra sjajan tenis u poslednje vreme, stigao je do finala Ju-Es opena gde je poražen od Janika Sinera, ali bio je to poraz koji ga nije uzdrmao.
U Šangaju igra sjajno, u dosadašnjem delu turnira je prikazao svoj najbolji tenis, a eliminisao je Atmana, Vatanukija i Runea.
Danac mu je na papiru bio najjači protivnik, ali Tejlor se postarao da što pre završi posao.
Meč je trajao samo 56 minuta, a konačan rezultat glasio je 2:1 (6:1, 6:2). Sa druge strane, Belgijanac je napravio senzaciju u prethodnom kolu, nije ga sputalo to što je otpisan pre borbe, demonstrirao je odličnu igru i savladao drugog nosioca Aleksandra Zvereva.
Verujemo da će se u prvom setu igrati ponuđeni broj gemova.
NAŠ TIP: 8-10 (kvota 1,42)
POGLEDAJTE NAJNOVIJU EPIZODU KLADIONIČARSKIH PRIČA
Preporučujemo
Vratila mu se! Ana Ivanović se u julu razvela od Bastijana Švajnštajgera, a danas... (FOTO)
"Ana Ivanović i Bastijan Švajnštajger su se razveli". Tako su javljali mnogi svetski mediji, nakon početne informacije u nemačkom Bildu kako slavni sportski par više ne živi zajedno. Potom se činilo da stvari nisu tako crne između njih dvoje, ali... Zapravo, baš jesu. Sada svako od njih živi svoj život - i, izgleda, uživaju. Toliko da se Ana vratila staroj ljubavi.
20. 04. 2026. u 12:16
Eh, da nije tih Ukrajinaca! Zvezdi stigle vesti koje nikako nije želela da čuje
Fudbaleri Crvene zvezde praktično su obezbedili novu titulu u Superligi Srbije nakon ubedljive pobede nad Vojvodinom (4:1).
20. 04. 2026. u 11:12
Rasulo kakvo tenis ne pamti! Posle iznenađujućeg poteza Novaka Đokovića i Karlosa Alkaraza svi gledaju u Janika Sinera
Prvi teniser sveta još uvek nije zvanično potvrdio učešće na turniru u Madridu!
20. 04. 2026. u 10:37
Komentari (0)