BARANI JOŠ UVEK BEZ TRIJUMFA: Mega je pokazala karakter!
KOŠARKAŠI Mege će u četvrtom kolu regionalne lige ugostiti Mornar.

FOTO: ABA liga/Dragana Stjepanović
Mega je mlada ekipa, željna dokazivanja i spremna da se nadmeće sa svima, u prošlom kolu su savladali Dubai na gostujućem terenu.
Izabranici Marka Baraća su još jednom pokazali karakter, imali su na poluvremenu zaostatak od od devet poena, ali to ih nije izbacilo iz ritma, u drugom delu igre su zablistali i stigli do potpunog preokreta, konačan rezultat glasio je 80:83.
Ekipu su predovidli Kosta Kondić i Filip Jović koji su imali po 16 poena i 6 skovkova, dok su ih pratili Džek Kajil i Mihajlo Petrović sa 15, odnosno 13 pogodaka, dvocifren je bio još Bogoljub Marković (11).
Sa druge strane, Barani još uvek nemaju trijumf, u dosadašnjem delu takmičenja poraženi su od Budućnosti, Crvene zvezde i Cedevita olimpije.
Verujemo da će se igrati u brzom ritmu u da će granica poena biti prebačena.
NAŠ TIP: +
POGLEDAJTE NAJNOVIJU EPIZODU KLADIONIČARSKIH PRIČA

ŠPANIJA JE ZAPANjENA: Ne samo da Predrag Mijatović "smenjuje" Karla Anćelotija, već se "zna" ko je novi trener Reala!
Predrag Mijatović je bio i ostao legenda madridskog Reala, a kao takav - rešio je da predloži nešto predsedniku slavnog kluba iz prestonice španije, Florentinu Perezu. I to nešto što se mnogi ne bi usudili ni da pomisle. Taj februarski stav čuvenog fudbalskog asa dobio je "nastavak" poslednjeg dana marta.
31. 03. 2025. u 20:45

RUSI SLAVE: Rusija dobila sjajnu vest iz Beograda
Rusija je, otkako je počeo rat u Ukrajini, ili "specijalna vojna operacija" kako to zove Ruska Federacija, u sportskom smislu bila sklonjena sa međunarodne scene, osim nekoliko izuzetaka. Ali najnovije vesti su potpuno drugačije.
31. 03. 2025. u 12:01

ZAPANjIO CEO SVET: Ovo što je Nikola Jokić uradio...
Nikola Jokić je ponovo šokirao svetsku košarkašku javnost zbog onog što ostvaruje u NBA ligi.
31. 03. 2025. u 17:00
Komentari (0)