MINESOTA SE UZDA U EDVARDSA: Sjajni bek je jedan od najboljih poentera u ligi
NAŠ večerašnji izbor iz NBA lige je Entoni Edvards čija Minesota gostuje Sakramento kingsima četiri sata posle ponoći u "Golden 1 sentru".
FOTO: Tanjug/AP
Minesota je pred sam početak priprema napravila veliki trejd, ekipu je napustio Karl Entoni Tauns koji se zaputio u Njujork, a u suprotnom smeru krenuli su Rendl i Divinčenco.
Taj potez je definitivno potvrdio da je ovo tim u kojem glavnu ulogu ima Entoni Edvards i od njega se očekuje da bude igrač koji će odvesti Timbervulvse do dugo željenog finala.
Na otvaranju sezone Minesota je poražena od Lejkersa (103:110), ali na tom meču smo videli da je Edvards glavna napadačka opcija Timbervulvsa.
Bivši student Džordžije je postigao 27 poena, ali uzeo je čak 25 šuteva, od toga 13 trojki i jasno je da ima potpunu slobodu u napadu.
Večeras očekujemo da ponovo uzme veliki broj šuteva, da stavi tim na svoja leđa i zbog toga verujemo da će prebaciti zadatu granicu koja je ista kao i na prethodnoj utakmici.
NAŠ TIP: Entoni Edvards +26,5 (kvota 1,89)
POGLEDAJTE NAJNOVIJU EPIZODU KLADIONIČARSKIH PRIČA
ZAPAD U ŠOKU! Ne može da veruje šta je Rusija upravo uradila
RAT u Ukrajini, odnosno "specijalna vojna operacija" kako to Rusija naziva, ponovo je za jednu od sporednih stvari iznedrio i sportski potez. Najnovije vesti na temu "sportske sankcije Rusima" stižu - iz Italije. U toj zemlji je okončan spektakl - Zimske paraolimpijske igre 2026, a tamo su Rusi uradili ono što Zapad nije mogao ni da sanja.
16. 03. 2026. u 12:26
FUDBALSKI AS PODRŽAO IRAN, A ONDA... Nije mogao ni da sanja šta će da mu se desi zbog toga
Dok traje napad na Iran, koji su započeli SAD i Izrael, ali i odgovor Irana u vidu napada na susedne zemlje koje pomažu tu agresiju, i sport i te kako oseća posledice novonastale situacije. Rat je, kako i ne bi... Ali, jednu posledicu nije očekivao - legendarni fudbaler koji je podržao nastup Iranaca na Mundijalu.
16. 03. 2026. u 16:47
TATA, IZVINI, ALI NE MOGU! Momak sa Kosova otkrio zbog čega je odjavio Srbiju
JUGOSLAVIJA je bila rasadnik košarkaških talenata. Od Vardara do Triglava su stasale takve ale da se i decenijama kasnije priča o njima i njihovim podvizima.
16. 03. 2026. u 08:20 >> 08:33
Komentari (0)