"SRPSKA KOLONIJA" NA NAJTEŽEM ZADATKU DO SADA: Gosti trijumfom mogu preuzeti prvo mesto
DANAŠNjI program poljskog prvenstva u odbojci otvoriće Belhatov i Jastšembski koji se sastaju u "Hala Energiji" od 17.30.

Foto: Profimedia
Belhatov je preko leta napravio nekoliko odličnih poteza kako bi se vratio u vrh poljske odbojke i ponovo borio za trofeje. Najveće pojačanja svakako je ono na klupi, pošto je ekipu preuzeo sjajni rumunski stručnjak George Kretu.
U pitanju je jedan od najboljih trenera na svetu koji je svojevremeno osvojio Ligu šampiona sa Zaksom, dok je u prethodnih nekoliko godina uspešno vodio slovenačku reprezentaciju i sada je odlučio da se vrati u klupsku odbojku.
Na raspolaganju ima solidan tim, tu je iskusni dizač Lomač, kao i novopečeni korektor Amin, a ne treba zaboraviti ni srpski tandem primača Perić-Kujundžić koji je preko leta pojačao tim.
Domaćini su veoma dobro počeli sezonu, imaju skor 5-2, a u prošlom kolu savladali su ekipu Benđina poprilično rutinski s 3:1 u setovima.
Ipak, danas ih očekuje verovatno najteži zadatak do sada jer im na noge dolazi jedna od najboljih ekipa sveta, Jastšembski.
Poljski velikan je doživeo samo jedan poraz u uvodnih osam kola, a ukoliko upiše novi trijumf, izjednačiće se sa vodećim Lublinom i Projektom koji imaju skor 8-1.
Jastšembski ima izuzetno kvalitetan tim, popunjen je na svim pozicijama, a nosioci igre su mu glavni igrači poljske reprezentacije - Fornal, Kačmarek i Huber.
Jasno je da su gosti veliki favoriti, ali ove sezone retko pobeđuju s 3:0 u setovima, a smatramo da Belhatov ima kvalitet da namuči Jasštembski, tako da tipujemo da će granica poena biti prebačena.
NAŠ TIP: +176,5 (kvota 1,87)
POGLEDAJTE NAJNOVIJU EPIZODU KLADIONIČARSKIH PRIČA

SLAVNI HRVAT U STRAŠNIM TRAGEDIJAMA IZGUBIO ŽENU I TRI SINA: "Svakog jutra tugujem i plačem"
Muhamed Ali u dve borbe nije uspeo da ga nokautira. Hrvatska je na njega ponosna, iako je, zvanično, on državljanin druge zemlje. Ali, živ pun uspona i padova - na kraju su obeležile strašne tragdije.
25. 08. 2025. u 19:07

NE, NE, SAMO TO NE! Tijana Bošković u suzama napustila teren... (VIDEO)
Sredinom drugog seta 2. kola Svetskog prvenstva za odbojkašice u meču između Srbije i Kameruna desila se situacija koju niko nije želeo da vidi a to je - povreda Tijane Bošković.
25. 08. 2025. u 17:00 >> 17:00

HRVATSKA ZAPANjENA: Bed blu bojsi dobili batine? (VIDEO)
Najnovije vesti iz sveta navijača iznenadile su Hrvatsku.
25. 08. 2025. u 14:10 >> 18:55
Komentari (0)