PROŠLI MEČ JE BIO ANOMALIJA: Lamelo Bol želi brzo da zaboravi utakmicu protiv Bruklina

В.М.

21. 11. 2024. u 12:00

ODLUČILI smo da verujemo Lamelo Bolu čiji Hornetsi sat vremena posle ponoći dočekuju Detroit pistonse.

ПРОШЛИ МЕЧ ЈЕ БИО АНОМАЛИЈА: Ламело Бол жели брзо да заборави утакмицу против Бруклина

Foto: Profimedia

Lamelo Bol je ove sezone napravio veliki iskorak u svojoj igri i pokazuje pun potencijal koji poseduje. Svojevremeno ga je Šarlot birao kao trećeg pika na draftu 2020. godine i to se pokazuje kao jedna od retkih dobrih odluka franšize koja se muči kroz gotovo čitavu svoju istoriju.

Talentovani plej se ove sezone fokusirao na postizanje poena i u proseku ubacuje 28,4 koša, a pored toga beleži 6,6 asistencija i beleži skoro pet skokova po utakmici.

Jasno je da ima sjajnu sezonu i on je jedan od glavnih "krivaca" za to što naš Vasa Micić, sa kojim se bori za minutažu, presedi veliki broj utakmica na klupi.

Poslednji meč protiv Bruklina mu je bio možda najlošiji u sezoni, dao je samo 12 poena, ušao je u problem sa ličnim greškama i bio je potpuno van ritma.

Večeras očekujemo znatno bolju partiju od najmlađeg člana porodice Bol, biće motivisan da brzo "zaboravi" meč protiv Bruklina i veru u plus nam daje činjenica da je ove sezone već jednom odigrao dosta dobro protiv Pistonsa (25 poena, osam asistencija).

NAŠ TIP: Lamelo Bol +25,5 (kvota 1,57)

POGLEDAJTE NAJNOVIJU EPIZODU KLADIONIČARSKIH PRIČA

Preuzmite našu aplikaciju za ljubitelje klađenja

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
JOKIĆ OSTAO BEZ TITULE NA NBA OL-STARU! Borba tima sveta sa Amerima raspametila planetu! (VIDEO)

JOKIĆ OSTAO BEZ TITULE NA NBA OL-STARU! Borba "tima sveta" sa Amerima raspametila planetu! (VIDEO)

"NBA All Star". Čuvene tri reči koje su, nažalost, poslednjih godina značile sve samo ne istinsko košarkaško uživanje, ponovo su privukle ogromnu pažnju. A Nikola Jokić je bio sastavni deo tog obnovljenog spektakla. Nije se proslavio, ali... za njega to i nije čudno - on ne pridaje veliki značaj ovim revijalnim susretima, iako je ovoga puta - to bilo kao u stara dobra vremena, istinski spektakluarno. A nadasve uzbudljivo.

16. 02. 2026. u 01:20

Komentari (0)

ISTORIJSKI TRENUTAK: Žuta horda debituje u nokaut fazu Lige šampiona, rival je prošlogodišnji finalista