DŽOKERU JE IZMAKAO TRIPL-DABL U ARIZONI: Pitanje je trenutka kada će Jokić i družina preuzeti drugu poziciju na Zapadu
KOŠARKAŠI Denvera će u noći između ponedeljka i utorka ugostiti Portland.
FOTO: Tanjug/AP
Nagetsi su u prošlom kolu savladali Finiks s rezultatom 105:122, a Nikola Jokić je samo nastavio tamo gde je stao.
Nije ostvario još jedan tripl-dabl jer mu je jedna asistencija nedostajala, ali brojke su bile zavidne, utakmicu je završio sa 26 poena, 11 skokova i 9 asistencija.
Najefikasniji na u pobedničkom sastavu bio je Džamal Marej, Kanađaniin je postigao 30 poena uz 5 asistencija.
Denver trenutno zauzima treću poziciju u zapadnoj konferenciji i samo je pitanje trenutka kada će "preskočiti" ekipu Mekfisa.
Već danas će imati priliku da poboljšaju skor, Trejblejzersi nisu tim od kog treba zazirati.
Očekujemo rutnsko odrađivanje posla Jokića i družine.
NAŠ TIP: H1 -5,5 (kvota 1,55)
POGLEDAJTE NAJNOVIJU EPIZODU KLADIONIČARSKIH PRIČA
Restoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
"BRAĆA SRBI!" Rusija oduševljena, stigla joj fantastična vest iz Beograda
Otkako je počeo rat u Ukrajini, ili kako to Rusija zove "specijalna vojna operacija", Rusi su bili na meti brojnih sankcija. Međutim, najnovije vesti iz Ruske Federacije su takve - da im je Srbija u centru pažnje.
14. 05. 2026. u 20:18
PRELOMNI TRENUCI ISTORIJE: Kako Donald Tramp spasava Crvenu zvezdu i Partizan?
Najnovije vesti vezane za KK Crvena zvezda, KK Partizan ali i ne samo te evropske klubove stižu iz Amerike. Donald Tramp, predsednik Sjedinjenih Američkih Država, za to se pobrinuo.
14. 05. 2026. u 17:35
JANIK SINER "ZGROMIO" NOVAKA ĐOKOVIĆA! Istorija na mastersu u Rimu! Svi su mislili da je ovo nemoguće, ali - desilo se
Novak Đoković je izgubio na početku mastersa u Rimu, a na tom teniskom turniru iz ATP masters serije 1000 danas se desilo nešto što je mislio da se nikada neće dogoditi.
14. 05. 2026. u 15:02
Komentari (0)