NEMAC JE PRVI FAVORIT: Saša nije zaboravio poraz od Sinera
ZVEREV i Bu će se sastati u prvom kolu Rio de Žaneira.

Foto: Profimedia
Nemac je odigrao sjajan turnir u Melburnu, stigao je do finala gde je poražen od Janika Sinera.
Delovalo je kao da je u dobrom naletu, ali poraz od Italijana je očigledno uticao na njega
*Uzmi 20% bonusa za LIVE!
Aktiviraj bonus uz odigrani tiket od 4+ para, uplatom od 1.000RSD i kvotom od 5.00 ili više!*
U Buenos Ajresu nije opravda očekivanja, u prvom kolu je savladao Dušana Lajovića, a zatim je pretrpeo poraz od Fransiska Serundola.
Saša je u Brazilu postavljen za prvog nosioca i možemo slobodno reći da mu je otvoren put do trofeja.
*Uzmi 20% bonusa za LIVE!
Aktiviraj bonus uz odigrani tiket od 4+ para, uplatom od 1.000RSD i kvotom od 5.00 ili više!*
Verujemo da granica gemova u ovom meču neće biti prebačena.
NAŠ TIP: -19,5 (kvota 1,65)
POGLEDAJTE NAJNOVIJU EPIZODU KLADIONIČARSKIH PRIČA
Preporučujemo

AKTUELNI ŠAMPION NA TERENU: Argentinac će pokušati da odbrani titulu!
18. 02. 2025. u 10:00

OTVORIO MU SE ŽREB: Srbin nikada nije postigao dobar rezultat u Riju
18. 02. 2025. u 09:45

VEĆ JE OSVOJIO DVE TITULE: Kanađanin ima početak iz snova!
18. 02. 2025. u 09:30

OKRŠAJ RUSA U DOHI: Hačanov zna kako da se nosi sa sunarodnikom!
18. 02. 2025. u 08:30

ALBANCI SIKTE OD BESA: Ne mogu da veruju šta se desilo na utakmici Crvene zvezde u Poljskoj i posle nje
Crvena zvezda i Leh su se sastali u Poznanju u prvom meču 3. kola kvalifikacija za Ligu šampiona, a tom prilikom domaća publika oduševila je celu Srbiju. Zapravo, ne baš celu - jer se jedan deo onih koji žive u južnoj srpskoj pokrajini, Kosovu i Metohiji, razbesneo.
07. 08. 2025. u 19:55

LEGENDARNA JELENA ISINBAJEVA SE ODREKLA PUTINA! A onda ju je zadesilo - ovo
Jedna od najboljih ruskih sportistkinja svih vremena, atletičarka Jelena Isinbajeva, povukla je potez koji nije naišao na odobravanje mnogih u Ruskoj Federaciji, naročito jer se desio dok traje rat u Ukrajini. Najnovije vesti vezane za Isinbajevu dodatno su šokirale Rusiju.
07. 08. 2025. u 18:58

"PUĆI ĆE MI SRCE!" Hakeri jezivo ucenjuju svetsku šampionku iz Srbije: Ne znam koliko još mogu da izdržim!
SVETSKA šampionka u karateu u omladinskoj konkurenciji, Emilija Antanasijević, prolazi kroz pravi pakao zbog ucena na internetu.
07. 08. 2025. u 17:44 >> 17:46
Komentari (0)