FRANCUZI VODE BITKU ZA PLEJ OF: "Kneževi" žele brejk u Parizu

Marko Milosavljević

05. 03. 2025. u 08:35

PARIZ će u 28. kolu Evrolige ugostiti Monako.

ФРАНЦУЗИ ВОДЕ БИТКУ ЗА ПЛЕЈ ОФ: Кнежеви желе брејк у Паризу

Foto: EPA-EFE/SEBASTIEN NOGIER

Parižani se još uvek drže i do samog kraja će se boriti za mesto koje vodi uplej-of, međutim, danas će imati izuzetno težak zadatak. Igraće pred svojim navijačma, ali protivnik će im biti ekipa koja im ne leži.

"Kneževi" su ostvarili 16 pobeda, kao i njihov rival, ipak, iskustvo koje imaju može doći do izražaja u ovakvim mečevima.

U prošlom kolu su poraženi od Milana, dok je sastav koji sa klupe predvodi Tijago Spliter slavio protiv Bajerna.

Očekuje nas interesantna utakmica, a naša procena je da će aktuelni šampion Francuske upisati bitnu pobedu.

NAŠ TIP: Pariz - Monako 2 (kvota 1,75)

POGLEDAJTE NAJNOVIJU EPIZODU KLADIONIČARSKIH PRIČA

Preuzmite našu aplikaciju za ljubitelje klađenja

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
SRAMNO PONIZILI RUSE, PA SAD PATE! Posle skandala na Paraolimpijadi - sad se cela Rusija smeje Zapadu i uživa u ovoj sceni! (VIDEO)

SRAMNO PONIZILI RUSE, PA SAD PATE! Posle skandala na Paraolimpijadi - sad se cela Rusija smeje Zapadu i uživa u ovoj sceni! (VIDEO)

RAT u Ukrajini, odnosno "specijalna vojna operacija" kako to Rusija naziva, ponovo je za jednu od sporednih stvari iznedrio i sportski potez. Najnovije vesti na temu "sportske sankcije Rusima" stižu - iz Italije. U toj zemlji je u toku spektakl - Zimske paraolimpijske igre 2026, a tamo su Rusi doživeli istinski šok. A onda su i priredili odgovor.

09. 03. 2026. u 16:11

Komentari (0)

SRAMNO PONIZILI RUSE, PA SAD PATE! Posle skandala na Paraolimpijadi - sad se cela Rusija smeje Zapadu i uživa u ovoj sceni! (VIDEO)