ZNA ŠTA MU JE ČINITI: Trej Jang će uraditi sve u svojoj moći da odvede Hokse u plej-of
NAŠ večerašnji izbor je Trej Jang čiji Atlanta hoksi dočekuju Filadelfija seventisikserse u "Stejt farm areni" pola sata posle ponoći.

Foto: Profimedia
Pre trejd dedlajna, Atlanta hoksi su trejdovali veliki broj igrača, neki od njih su bili veoma bitni poput Deandre Hantera i deluje da se franšiza bazira na pravljenju mladog, talentovanog tima uz nadu da će neki od pikova postati superzvezda koju bi mogli upariti sa Trej Jangom.
Trenutno je Jang taj oko kojeg se sve vrti u igri domaćina, poenterski je najefikasniji pojedinac, deli veliki broj asistencija i lopta je konstantno u njegovim rukama.
Vivatbet poklanja FREEBET za Eurobasket
Kladi se na mečeve Evropskog prvenstva i stiže ti 25% keš-beka!
U proseku beleži dabl-dabl učinak, a na poslednjem meču protiv Indijane bio je košgeterski inspirisan i sa 36 poena predvodio je tim do bitne pobede (120:118).
Tim trijumfom Hoksi su se popeli na sedmo mesto tabele Istočne konferencije i u završnici sezone ih očekuje velika borba za plasman u plej-of.
Vivatbet poklanja FREEBET za Eurobasket
Kladi se na mečeve Evropskog prvenstva i stiže ti 25% keš-beka!
Večeras Hoksi igraju protiv Fila koja je jedno od najvećih razočarenja NBA lige, očekujemo brzu košarku sa velikim brojem poena, stil igre koji prija Jangu i verujemo u novo sjajno izdanje nekadašnjeg studenta Oklahome.
NAŠ TIP: Trej Jang +24,5 (kvota 1,55)
POGLEDAJTE NAJNOVIJU EPIZODU KLADIONIČARSKIH PRIČA

SRBIJA GLEDA I NE VERUJE! Evo šta su navijači Zvezde uradili za navijača Partizana!
"Delije" i "grobari". Nebo i zemlja. Nespojivo. Suprotno. Tako je bar to obično. Ali, ovo nisu obična vremena. I, priča koja je pred vama, tome je svedok.
03. 09. 2025. u 18:58

"SRBIJA SE RASPALA ZA 24 SATA"! Sraman tekst Hrvata o Evrobasketu
Košarkaška reprezentacija Srbije pobedila je prva četiri meča na Eurobasketu 2025. godine, na koji je stigla kao veliki favorit za osvajanje zlatne medalje.
03. 09. 2025. u 13:39

KOŠARKAŠKI SVET U NEVERICI! Svetislav Pešić povukao šokantan potez na Evrobasketu
OSTALA je Srbija bez Bogdana Bogdanovića, nije više izražen favorit za osvajanje Evrobasketa kao pre povrede kapitena, ali...
03. 09. 2025. u 06:28
Komentari (0)