PRVI NOSILAC NIJE IZGUBIO SET: Nemac polako hvata ritam sa početka sezone
ALEKSANDAR Zverev i Artur Fis će odmeriti snage u četvrtfinalu Majamija.
Foto: Profimedia
Saša je bio u krizi, ali radi se o igraču koji ima ogroman kvalitet i bilo je pitanje kada će samo izaći iz iste.
Deluje da polako hvata onaj ritam sa početka sezone, ostvario je dve pobede bez izgubljenog seta.
Njegov današnji protivnik ume da igra na betonu, mlad je i pun želje za dokazivanjem protiv najboljih igrača.
Četiri puta su se do sada sastajali, a Zverev je tri puta pobedio, jedan od tih trijumfa bio je upravo na ovoj podlozi.
Verujemo da će prvi nosilac slaviti.
NAŠ TIP: 1-1 (kvota 1,50)
POGLEDAJTE NAJNOVIJU EPIZODU KLADIONIČARSKIH PRIČA
Preporučujemo
LAK ZADATAK ZA AKTUELNOG PRVAKA: "Zeleni" jure prednost domaćeg terena
26. 03. 2025. u 10:29
NISKA PETORKA JE DONELA REZULTAT: Crveno-beli su ponovo u trci za plej-of
26. 03. 2025. u 09:46
LAGANO DOLAZI: Tip predlog za "sigurica tiket" sa tri realne kvote
26. 03. 2025. u 09:10
HRVATSKA U ŠOKU: Evo šta su "grobari" iz Beograda uradili Bed blu bojsima, navijačima FK Dinamo Zagreb! (FOTO)
Dok Hrvatska još priča o tamošnjem derbiju, u kome su se sastali Dinamo Zagreb i Hajduk Split, kao nova tema tamošnjoj javnosti nametnula se - vest iz Srbije.
09. 12. 2025. u 20:50
Ćerka Luke Modrića više liči na Luku Modrića - od Luke Modrića (FOTO)
Kapiten hrvatske fudbalske reprezentacije, Luka Modrić, ima troje dece, a ćerka sada toliko lični na njega, da se navijači širom sveta sada šale - da više liči na Luku nego on na samog sebe.
09. 12. 2025. u 19:35
TRAMP "AMINOVAO", CELA RUSIJA BESNA! Najnovije vesti iz Amerike su potpuno neverovatne
Otkako je počeo rat u Ukrajini, najnovije vesti vezane za Rusiju, a da nisu sa samog ratišta, ili, kako to Ruska Federacija zove "prostora na kome se odvija Specijalna vojna operacija", uglavnom su Ruse nervirale zbog sankcija, ali poslednje su - prilično neverovatne.
09. 12. 2025. u 13:36
Komentari (0)