AUSTRALIJANAC JE NAPREDOVAO NA ŠLJACI: Bugarin ostao smiren kada je bilo najpotrebnije
ALEKS De Minor i Grigor Dimitrov će odmeriti snage u četvrtfinalu Monte Karla.
Tanjug/AP
Austraijanac nije imao problema rotiv Danila MEdvedeva, kontrolisao je meč od samog starta i na kraju slavio s rezultatom 2:0 (6:2,6:2).
Daleko teži zadatak imao je u drugom kolu kada protiv Tomaša Mahača morao da igra odlučujući set.
Momak iz Sidneja je dosta napredovao na šljaci i sada predstavlja daleko veću pretnju nego nekih prethodnih sezona.
Njegov današnji protivnik je u 1/8 finala bio bolji od Alehandra Tabila, ostao je smiren kada je bio najpotrebnije, konačan rezultat glasio je 2:1 (6:3,3:6,6:2).
Naša procena je da ćemo De Minora gledati i u polufinalu.
NAŠ TIP: 2 (kvota 1,52)
POGLEDAJTE NAJNOVIJU EPIZODU KLADIONIČARSKIH PRIČA
Preporučujemo
RUSIJA JE ODUŠEVLjENA! Cela država molila zvezdu tenisa da ne ide u Rusiju - ovo je dobila kao odgovor
Otkako je počeo rat u Ukrajini, ili kako to Ruska Federacija zove, "specijalna vojna operacija", Rusija je često izbegavavana od strane Zapada u mnogim aspektima života, ali jedna zvezda tenisa na to ne pristaje.
01. 12. 2025. u 19:38
FK CRVENA ZVEZDA SLAVI! Najbolji mladi vezni fudbaler sveta - na Marakani!
Najnovije vesti iz FK Crvena zvezda obradovale su sve "delije".
01. 12. 2025. u 17:03
"DOVEDITE MI SRBINA!" Žoze Murinjo ima jedan zahtev
IZGLEDA da Žoze Murinjo ne može bez srpskih fudbalera. Portugalac bi od naredne sezone morao da sarađuje sa reprezentativcem naše zemlje.
01. 12. 2025. u 18:00
Komentari (0)