ZA KRAJ "KOŠIJADA": Korunja se u stilu oprašta od Endesa lige
U poslednjem kolu španske košarkaške lige gledaćemo duel Ljejma Korunje i Baskonije (18.30).
FOTO: M. Vukadinović
Ljejma nije sa velikim očekivanjima ušla u ovu sezonu, nije napravila dobar sastav i potrebne promene da se bori u elitu, te je očekivano ispala iz lige.
Upisala je samo sedam pobeda i brzinski se vraća u niži rang.
Ono što je bio prepoznatljiv stil igre domaćina je brza košarka, sa dosta poena i ništa manje ne očekujemo ni u njenom poslednjem meču koji igra sa Baskonijom.
Gostima takođe to odgovara, oni vole da igraju na koš više i zbog toga tipujemo "plus" u Korunji.
NAŠ TIP: +184,5 (kvota 1,90)
POGLEDAJTE NAJNOVIJU EPIZODU KLADIONIČARSKIH PRIČA
NBA liga izbacuje Srbina?! Šok vesti stigle iz sedišta NBA lige u Denver, Nikola Jokić i Nagetsi strepe!
Nikola Jokić ne briljira ovih dana na NBA parketima kako se to očeivalo nakon što je drugu godinu zaredom obezbedio da završi ligaški deo sezone sa tripl-dabl prosekom u statistici, ali pažnju američke javnosti još nešto privlači vezano za nezgodnu situaciju u kojoj su se srpski košarkaš i njegov klub našli.
26. 04. 2026. u 20:33
Odbili su poslušnost Putinovom čoveku - nisu mogli ni da sanjaju šta će da se desi 48 sati kasnije
Najnovije vesti iz Rusije isprva nisu bile onakve kakvim ih je zamiljšao ruski predsednik Vladimir Putin kada je odredio da novi ministar sporta bude Mihail Degtjarjov. Ali, na kraju, sve se preokrenulo.
26. 04. 2026. u 21:59
Kakva izjava Dejana Stankovića posle 179. večitog derbija! "Delije" ovo nisu očekivale, ali ni "grobari"!
Crvena zvezda i Partizan odigrali su vrlo zanimljiv 179. večiti derbi, a imajući u vidu ishod, a i njegove posledice, i ne čudi emotivno stanje trenera crveno-belih, Dejana Stankovića. Ali, i gospodska izjava koja je usledila.
26. 04. 2026. u 20:10
Komentari (0)