BRITANAC JE JEDAN OD NAJKONSTANTNIJIH IGRAČA: Kazahstanac je sve iznenadio ulaskom u drugu nedelju turnira
DžEK Drejper i Aleksanra Bublik će se sastati u 1/8 finala Rolan Garosa.
FOTO: Tanjug/AP/Manu Fernandez
Britanac je ove sezone jedan od najkonstantnjih igrača na teniskoj sceni i zasluženo je stigao do pete pozicije na svetskoj listi.
Podjednako je dobar na svim podlogama, šljaka mu je nekada predstavljala problem, ali to više nije slučaj.
U Parizu igra izvanredno, a u dosadašnjem delu turnira eliminisao je Matea Belučija, Gaela Monfisa i Žoaa Fonseku.
Brazilac mu je potencijalno bio najveća pretnja, ali nije uspeo da demonstrira ono što ume.
Sa druge strane, pravo je čudo što Kazahstanaca vidimo u drugoj nedelji, poznato je da je igrač koji baš i ne uživa da igra na ovoj podlozi.
Verujemo da će Drejper slaviti s maksimalnim rezultatom.
NAŠ TIP: Bublik - Drejper 0:3 (kvota 1,78)
POGLEDAJTE NAJNOVIJU EPIZODU KLADIONIČARSKIH PRIČA
Preporučujemo
MLADI SRBIN ZAPREPASTIO AMERIKU! Biće senzacija NBA drafta, šutira bolje od svih Srba - i ne, nije sin Peđe Stojakovića (VIDEO)
Pozdrav iz zemlje košarke. Tako volimo da se hvalimo kada neko naš, ili naši, urade nešto košarkaški sjajno. A novi srpski košarkaški biser je tu. I opčinio je Ameriku.
11. 03. 2026. u 12:11
ŠOK! Novak Đoković izbačen sa Indijan Velsa
NOVAK Đoković je u noći između utorka i srede po srednjeevropskom vremenu završio svoju odiseju u Indijan Velsu.
11. 03. 2026. u 05:50
CEO SVET U ŠOKU! Evo šta se upravo desilo sa iranskim fudbalerkama koje su proglašene "ratnim izdajnicima"
TUGA i drama u Sidneju!
11. 03. 2026. u 10:31
Komentari (0)