"KANARINCI" SLAVILI BEZ PRVE ZVEZDE: "Slepi miševi" nisu dozvolili majstoricu
KOŠARKAŠI Valensije će u prvoj utakmici polufinala ACB lige ugostiti Tenerife.
Foto: Profimedia
"Kanarinci" su lako izašli na kraj sa Huventudom, slavili su sa 2:0 i obezbedili plasman u polufinale.
U drugom meču na terenu nismo videli Marselinja Uertasa, te je ulogu lidera preuzeo Bruno Fitipaldo.
Vidoretini puleni su upisali trijumf s rezultatom 60:80, a Urugvajac je ubacio 23 poena, pratili su ga Fernandez i Šermadini sa po 13.
Valensija je eliminisala Gran Kanariju takođe nakon samo dve odigrane utakmice.
NAŠ TIP: Valensija - Tenerife +171,5 (kvota 1,63)
POGLEDAJTE NAJNOVIJU EPIZODU KLADIONIČARSKIH PRIČA
Preporučujemo
SERIJA SE SELI U BEOGRAD: Partizan se sa brejkom vratio iz Podgorice
10. 06. 2025. u 09:20
FRANCUZ IMA DOBRE VOLEJE: Džumhuru će servis predstavljati problem
10. 06. 2025. u 08:00
CEO SVET SE SMEJE HRVATIMA: Evo šta su danas uradili navijači u Hrvatskoj - i time se hvale (FOTO)
Najnovije vesti iz Hrvatske tiču se - prošlosti. Neko će reći izmišljene, neko "pa i ne baš", ali svakako, privukle su veliku pažnju.
21. 12. 2025. u 12:19
MLADI SRBIN ZAPREPASTIO AMERIKU! Šutira bolje od svih Srba - i ne, nije sin Peđe Stojakovića (VIDEO)
Pozdrav iz zemlje košarke. Tako volimo da se hvalimo kada neko naš, ili naši, urade nešto košarkaški sjajno. A novi srpski košarkaški biser je tu. I opčinio je Ameriku.
21. 12. 2025. u 12:43
SRAMOTNO! Ovako je Kevin Durent reagovao na isključenje trenera Nikole Jokića (VIDEO)
BURNO je bilo na utakmici Denvera i Hjustona, slavili su gosti 115:101, a viđena je i jedna sramotna scena u režiji prekaljenog asa Kevina Durenta.
21. 12. 2025. u 11:24
Komentari (0)