ULOGA FAVORITA PRIPADA AMERIKANCU: Francuz je iskoristio dobar žreb
OKŠAJ Mutea i Mikelsena ćemo imati u polufinalu Majorke.

Foto: Profimedia
Francuz se otorio žreb i on je to znao da iskoristi, ostvario je tri pobede u dosadašnjem delut turnira i zasluženo je u polufinalu.
Set je izgubio samo u prvom kolu od Pedra Martineza, kasnije je Altmajera i Tijena savladao sa maksimalnim rezultatom.
Amerikanac je odigrao jedan meč manje u Španiji, ali je bez problema eliminisao Brendona Holta i Roberta Bautistu Aguta.
Verujemo da će Mikelsen biti uspešniji.
NAŠ TIP: Mute - Mikelsen 2 (kvota 1,52)
POGLEDAJTE NAJNOVIJU EPIZODU KLADIONIČARSKIH PRIČA
Preporučujemo

JUČE JE TIKET PROŠAO: Evo predloga iz ostalih sportova za petak
27. 06. 2025. u 09:22

KLADIONIČARSKI KOKTEL: Tiket sastavljen od različitih sportova
27. 06. 2025. u 07:00

LAGANO DOLAZI: Tip predlog za "sigurica tiket" sa tri realne kvote
27. 06. 2025. u 08:03

TENIS U NEVERICI: Vrhunska teniserka zarađuje i na sajtu za odrasle, evo šta je još otkriveno o njoj! (FOTO)
Ljubitelji tenisa su, dok traje Ju-Es open 2025 (US Open), ostali zatečeni kada su saznali da je donedavna članica Top 100 na rang listi Ženske teniske asocijacije (VTA) rešila da pored "belog sporta" - zarađuje i na čuvenom sajtu za odrasle.
27. 08. 2025. u 18:57

KIPRANI RASPAMETILI CELU SRBIJU: Ovo su uradili navijači Pafosa protiv Crvene zvezde! (VIDEO)
Crvena zvezda nije uspela da se peti put plasira u Ligu šampiona, kiparski Pafos se ispostavio kao nepremostiva prepreka - i to poslednja pred elitno takmičenja, ali navijači tog kluba oduševili su celu Srbiju.
27. 08. 2025. u 15:25

KAKAV OBRT! Zvezdi stigla zabrana iz UEFA?
CRVENA zvezda se sada okrenula žrebu za Ligu Evrope, koji je na programu u petak od 13 časova.
27. 08. 2025. u 08:36
Komentari (0)