MORA BOLJE: Sjajni bek protiv Zvezde nije bio na nivou
NAKON razočaravajućeg izdanja protiv "crveno-belih", očekujemo da Boldvin odigra znatno bolje protiv Dubaija (19.45) u četvrtom kolu Evrolige.
Foto: Profimedia
Vejd Boldvin je projektovan kao lider ove ekipe Fenerbahčea koja je preko leta ostala bez nekoliko veoma bitih igrača i očekivano je da uz Hortona Takera bude glavni poenter ekipe.
Eksplodirao je protiv Žalgirisa kada je ubacio 36 poena, ali protiv Pariza i Crvene zvezde nije bio na nivou i može se reći da je veoma nekonstantan na startu sezone.
Ono što je posebno nekarakteristično za njega je to što slabo izvodi slobodna bacanja, mizernih 9/20 do sada, a posebno je loš sa linije penala bio protiv Crvene zvezde (2/7).
Večeras očekujemo da bude dosta bolji, igra po principu toplo-hladno i na red je došla dobra partija, a pogotovo je povoljno što je rival Feneru ekipa Dubaija koja kuburi sa povredama i defanzivno izgleda veoma loše.
NAŠ TIP: Vejd Boldvin +14,5 (kvota 1,97)
BONUS VIDEO - ŠAMPIONI U FOKUSU: Strahinja Trivković diplomata znanja i sporta
HRVATSKA U PANICI: "Srbija je pomogla Sloveniji!"
Najnovije vesti vezane za Srbiju - stižu iz Hrvatske, a tiču se Slovenije.
04. 01. 2026. u 19:36
ŽIVOTNI BRODOLOM ČOVEKA KOJEM SE DIVILA JUGOSLAVIJA: Upao u finansijske probleme, ostao bez kuće
Tim rečima hrvatski "Večernji list" piše o životnom padu nekada istinskog sportskog asa SFRJ.
04. 01. 2026. u 14:03
OTKRIĆE KOJE JE ODJEKNULO EVROPOM: Kako je Crvena zvezda pozajmljivala novac Partizanu!
Umro je Milorad Kosanović, fudbalski trener koji je obeležio prethodne decenije srpskog fudbala, a baš o njemu je na nestvaran način govorio kada je otkrio nešto što je malo ko znao o FK Crvena zvezda i FK Partizan.
04. 01. 2026. u 12:57
Komentari (0)