ZVEZDA IDE PO PRVI TRIJUMF U ABA LIGI: Crveno-beli su sjajno odradili duplo kolo Evrolige
CRVENA zvezda če u okviru drugog kola ABA lige dočekati Iliriju
FOTO: M. Vukadinović
Crveno-beli će nakon sjajo odrađenog dulog kola Evrolige pokušati da stignu do prvog trijumfa u ABA ligi.
Izabranici Saše Obradovića su najpre savladali Žalgiris rezultatom 88:79, a zatim i Real Madrid (90:75).
Zvezda je pogotovo protiv Madriđana delovala sjajno na terenu i na kraju je dobru igru krunisala pobedom.
Kodi Miler Mekintejer i Džordan Nvora su sa po 18 pogodaka bili najefikasniji, dok ih je pratio Čima Moneke sa 15.
Crveno-bele očekuje lak zadatak danas i verujemo da će slaviti velikom razlikom.
NAŠ TIP: H1 -17,5 (kvota 1,55)
POGLEDAJTE NAJNOVIJU EPIZODU KLADIONIČARSKIH PRIČA
Preporučujemo
SVET JE ZATEČEN: Evo šta je Severna Koreja upravo uradila
Severna Koreja se u žiži svetske javnosti nađe kada nečim iznenadi svoju neposrednu okolinu, ali najnovije vesti vezane za tu državu - iznenadile su čitavu planetu.
09. 11. 2025. u 14:00
JOKIĆ OBORIO REKORD VILTA ČEMBERLEJNA: Trener Denvera očitao Amerikancima lekciju
Srbin se nije propisno ni oznojio. Tri četvrtine trebale su mu da upiše tripl-dabl. Susret sa Indijanom završio je sa 32 poena 14 skokova i 14 asistencija.
09. 11. 2025. u 11:27
"NE ŽELIM DA SE NERVIRAM I DA URLAM": Nikola Jokić ostavio Amere bez teksta nako novog tripl-dabla (VIDEO)
Denver Nagetsi su ubedljivo savladali Indijana Pejserse 117:100, a Nikola Jokić je još jednom upisao tripl-dabl. Nakon meča dao je zanimljivu izjavu.
09. 11. 2025. u 08:36 >> 08:43
Komentari (0)