IMALI SU OKRŠAJ U RIJU: Argentinac želi osvetu za poraz iz Brazila

Marko Milosavljević

05. 11. 2025. u 08:02

TOMAS Ečeveri i Aleksandre Miler će se sastati u drugom kolu Atine.

ИМАЛИ СУ ОКРШАЈ У РИЈУ: Аргентинац жели освету за пораз из Бразила

Foto AP

Pomenuti rivali su se sastali na početku sezone u Rio de Žneiru na šljaci i Francuz je tada slavio maksimalnim rezultatom 2:0 (7:5,7:5).

Francuz je na startu turnira u Atini savladao Jan-Lenarda Štrufa iz Nemačke, konačan rezultat glasio je 2:1 (6:3,2:6,7:6).

Argentinac je takođe morao da igra dva seta, međutim, njegov meč protiv Mekdonalda je trajao skoro tri sata.

Verujemo da će granica gemova u ovom duelu biti prebačena.

NAŠ TIP: +22,5 (kvota 1,77)

POGLEDAJTE NAJNOVIJU EPIZODU KLADIONIČARSKIH PRIČA

Preuzmite našu aplikaciju za ljubitelje klađenja

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
PLANETA U NEVERICI: Iranske fudbalerke koje su odbile da pevaju himnu - doživele ŠOKANTNU stvar

PLANETA U NEVERICI: Iranske fudbalerke koje su odbile da pevaju himnu - doživele ŠOKANTNU stvar

Dok traje napad na Iran, koji su započeli SAD i Izrael, ali i odgovor Irana u vidu napada na susedne zemlje koje pomažu tu agresiju, i sport i te kako oseća posledice novonastale situacije. Rat je, kako i ne bi... Ali, malo ko je očekivao ono što su uradile iranske fudbalerke, pa je to čak dovelo i do toga da reaguje predsednik Sjedinjenih Američkih Država Donald Tramp, a onda i do jednog šok-obrta.

11. 03. 2026. u 19:25

Komentari (0)

MLADI SRBIN ZAPREPASTIO AMERIKU! Biće senzacija NBA drafta, šutira bolje od svih Srba - i ne, nije sin Peđe Stojakovića (VIDEO)