VUČIĆ BEBI SA KOSMETA DAO JUNAČKO IME: Predsednik kumovao 1.000 bebi rođenoj u selu Pasjane
U SRPSKOM porodilištu u selu Pasjane u Kosovskom Pomoravlju juče je rođena hiljadita beba od početka rada ove akušerske klinike, koju je 2015. godine otvorio predsednik Aleksandar Vučić, saznaju "Novosti".
Foto: Novosti
Majka Tamara Janković iz sela Berivojce u Kosovskoj Kamenici na svet je donela zdravog dečaka i ona i beba se osećaju odlično.
Porodica Janković izrazila je želju da prinovi ime da lično predsednik Srbije Aleksandar Vučić iz zahvalnosti za njegovo zalaganje za otvaranje ovog porodilišta, ali i za sveukupnu pomoć srpskom narodu na Kosovu i Metohiji.
Predsednik Vučić uputio je srdačne čestitke majci Tamari i ocu Nikoli na rođenju sina koji će u dogovoru s porodicom poneti junačko ime Lazar, saznaju Novosti.
Predsednik srećnoj porodici šalje i poklone kao podršku za bebine prve dane, a čim se za to steknu uslovi izrazio je želju da primi porodicu Janković i upozna malenog Lazara.
Porodilište u Pasjanu otvoreno je zahvaljujući zalaganju države Srbije i predsednika Vučića još 2015. godine i od tada se u njemu svake godine rađa sve više beba.
Foto: Novosti
Foto: Novosti
Foto: Novosti
RUSI DONELI ODLUKU: Naftna kompanija prodaje svoju imovinu u inostranstvu zbog sankcija SAD-a
RUSKA naftna kompanija Lukoil saopštila je danas da, zbog uvođenja restriktivnih mera nekih država protiv te firme i njenih podružnica, namerava da proda svoju imovinu u inostranstvu.
27. 10. 2025. u 21:49
KAKO SE URUŠIO UKRAJINSKI FRONT? Stiglo upozorenje: Rusi će na proleće krenuti u novu ofanzivu
POSLE dva i po meseca žestokih borbi, crvena oznaka na vojnoj karti u Donjeckoj oblasti, poznata kao „zečije uši“, konačno je nestala.
27. 10. 2025. u 21:17
"CECIN SINE, ĆUTI I UDARAJ, ZA BOLjE I NISI!" Voditeljka odbrusila Veljku - "Ozbiljan kompleks!"
NAKON što je bokser Veljko Ražnatović pokušao da ismeje performans voditeljke Jovane Jeremić, koji je upriličila tokom proslave njenog rođendana, ona mu je brzo javno uzvratila, u svom stilu.
26. 10. 2025. u 10:48
Komentari (64)